Menu
Pirkumu grozs

Tīrīšanas Iekārtas Baseiniem

Modelis: 91050
Intex baseina putekļsūcējs ir aprīkots ar spēcīgām, iebūvētām Ni-MH uzlādējamām baterijām (50 minūtes ar vienu uzlādi), kas nodrošina spēcīgu sūkšanu, tādējādi nodrošinot maksimālu tīrīšanas efektivitāti. Šis rokas putekļsūcējs ir ļoti daudzpusīgs, pateicoties divām maināmām suku galviņām un platākā..
92,00€
Modelis: 91048
Šis automātiskais Intex baseina putekļsūcējs pilnībā iztīrīs jūsu virszemes baseina grīdu (nav piemērots zemē iegremdētiem baseiniem). Šis jaudīgais baseina tīrītājs darbojas ar filtrācijas sūkni, kura plūsmas ātrumam jābūt no 5678 līdz 13248 litri/stundā, un tam nepieciešams baseins ar 38 mm šļūten..
108,00€
Modelis: 407110
Ubbink baseina putekļsūcējs CleanMagic ir paredzēts nelieliem baseiniem un dīķiem. CleanMagic bez problēmām iztīrīs dubļus, nogulumus un gružus, kas sakrājušies dīķa dibenā. Pievienojot dārza šļūteni, jūs ierīcē radīsiet vakuumu, kas iesūks ūdeni, dūņas un nogulsnes filtra maisā. Ūdens tiks izvadīts..
49,00€
Modelis: 90509
Šis baseina putekļsūcējs ir lieliski piemērots maziem baseiniem, spa, vai konkrētas vietas tīrīšanai lielos baseinos. Tas ir ērti izmantojams - tam nav nepieciešama uzstādīšana, vienkārši ieslēdziet to un sāciet darboties! Vakuuma galva komplektā nāk ar pieliekamu suku, un sūkni kuru darbina iebūvēt..
52,00€
Modelis: 90506
Šis baseina tīrīšanas komplekts būs īpaši labs palīgs, lai iztīrītu savu peldbaseinu. Izvelkamais kāts var tikt pielāgots no 1,2 m līdz pat 3,6 m. Līdz ar to Jums būs iespēja arī tīrīt platus baseinus. Birstes galva ir aprīkota ar 7 dibena birstēm un 2 sānu birstēm, kas nodrošinās pilnīgu tīrīšanu. ..
79,00€
Modelis: 90508
Šī vakuuma birstes galva būs lielisks aizvietotājs Jūsu pašu vakuuma birstei, pēc tās nolietošanās. Tā ir aprīkota ar 32/38mm savienojuma vietu, kas padara to piemērotu tāda paša izmēra šļūtenes. Birstes galvu var arī pievienot pie kāta, lai palīdzētu Jums ar tīrīšanu. Birstei ir 7 pamata birstes un..
29,00€
Modelis: 90402
Šī tīrīšanas iekārta notīrīs baseina grīdu no gružiem, kā arī palīdzēs attīrīt Jūsu baseina vai ūdens dārza dibenu no dūņām. Jums šī iekārta ir jāpievieno pie dārza šļūtenes, kas veidos vakuuma efektu, un tādā veidā gruži, dubļi un ūdens tiks uzsūkti. Pēc tam kad ūdens tiek attīrīts netīrumu uzkrāš..
27,00€
Modelis: 90348
Šī tīrīšanas ierīce automātiski identificēs un likvidēs netīrumus, atstājot Jūsu baseinu tīru. Tā tīrīšanas jauda ir pietiekama, lai uzsūktu visu sākot no netīrumiem un kukaiņiem, līdz pat akmentiņiem un zariņiem.Ierīce ir viegli un ātri uzstādāma, vienkārši pieslēdzot to pie skimmera (ūdens virsmas..
86,00€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)