Kategorijas
Pirkumu grozs

Šūpuļtīkli

Preces kods: 40402
Šis klasiskais šūpuļtīkla krēsls ir lieliska mēbele Jūsu relaksācijai, ko iespējams novietot dārzā, uz terases vai balkona un pat Jūsu viesistabā. Tā novietošana ir atkarīga no tā kur vēlaties piestiprināt sēdvietu. Izturīgais statīvs sniegs perfektu balansu sēdēšanas laikā. Šis šūpuļtīkla krēsls ir..
100,00€
Preces kods: 40807
Šis lielais šūpuļtīkls ļaus Jums pilnībā atpūsties pagalmā, parkā vai citviet, kur to novietosiet. Tas ir izgatavots no kokvilnas un poliestera, kas ir patīkamā krēmkrāsā. Šūpuļtīklam ir liela guļvieta un to var izmantot divi cilvēki vienlaicīgi. Koka delītis neļaus šūpuļtīklam apgriezties otrādie..
52,00€
Preces kods: 40808
Šis lielais šūpuļtīkls ļaus Jums pilnībā atpūsties pagalmā, parkā vai citviet, kur to novietosiet. Tas ir izgatavots no kokvilnas un poliestera, kas ir patīkami brūnā krāsā. Šūpuļtīklam ir liela guļvieta un to var izmantot divi cilvēki vienlaicīgi. Koka delītis neļaus šūpuļtīklam apgriezties otrādie..
52,00€
Preces kods: 40774
Šūpuļtīkls ir lieliski piemērots atpūtai dārzā, uz balkona vai terases. Klasiskā dizaina šūpuļtīkls ar izturīgo statīvu vienmēr atradīsies teicamā līdzsvarā un tajā jūs varēsiet baudīt īpaši ērtu atpūtu. Šūpuļtīkla maksimālā slogojamība ir 120 kg. Praktiskā un ērtā šūpuļtīkla statīvs ir izgatavots n..
83,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)