Kategorijas
Pirkumu grozs

Sienas Lampas

Preces kods: 160165
Šīs sienas lampas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, un tās ir viegli piemontējamas pie sienas vai žoga. Pateicoties matētajam kupolam, lampas sniegs skaistu blāvu gaismu. Šīm sienu lampām ir piemērotas energotaupīgas spuldzes ar E27 ligzdu. Skaits: 2Materiāli: nerūsējošais tērauds un plastmasaKu..
29,00€
Preces kods: 403871
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šī ir balta sienas lampa 75237 Cerno 1 ar sensoru no EGLO, kas kalpos kā praktisks un pievilcīgs apgaismojums ārpus mājas! Lampai ir moderns, gluds dizains un tā ir aprīkota ar sensoru. Lampai ir 4 W E27 ligzda un spuldze ir iekļauta komplektā. Izmēri: 20 x 13,5 cm (..
94,00€
Preces kods: 160166
Šīs sienas lampas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda un tās ir viegli piemontējamas pie sienas vai žoga. Pateicoties matētajam kupolam, lampas sniegs skaistu blāvu gaismu. Šīm sienu lampām ir piemērotas energotaupīgas spuldzes ar E27 ligzdu. Kustības sensors ieslēdz gaismu automātiski, kad tiek u..
49,00€
Preces kods: 160164
Šīs sienas lampas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, un tās ir viegli piemontējamas pie sienas vai žoga. Pateicoties matētajam kupolam, lampas sniegs skaistu blāvu gaismu. Šīm sienu lampām ir piemērotas energotaupīgas spuldzes ar E27 ligzdu. Kustības sensors ieslēdz gaismu automātiski, kad tiek ..
53,00€
Preces kods: 160162
Šīs sienas lampas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, un tās ir viegli piemontējamas pie sienas vai žoga. Pateicoties matētajam kupolam, lampas sniegs skaistu blāvu gaismu. Šīm sienu lampām ir piemērotas energotaupīgas spuldzes ar E27 ligzdu. Skaits: 2Materiāli: nerūsējošais tērauds un plastmasa..
38,00€
Preces kods: 242265
Piešķiriet telpai industriālu izskatu ar šo fantastisko sienas lampu komplektu. Šis komplekts iever 2 unikālus, ģeometriskus metāla abažūrus, kas pārklāti ar melnu krāsu. Tie lieliski papildinās jebkuru interjeru. Pateicoties kvalitatīvajām metāla pamatnēm, šīs sienas lampas ir viegli piestiprināmas..
35,00€
Preces kods: 244388
Šīs 2 industriālā dizaina sienas lampas izgreznos jebkuru telpu. Pateicoties lampu melnajām kvalitatīvā metāla pamatnēm, tās var viegli piestiprināt pie jebkuriem griestiem vai sienas. Unikālie vara krāsas dzelzs stieples starmešu abažūri papildina lampas industriālo stilu. Skaistie gaismas efekti, ..
37,00€
Preces kods: 244408
Šis sienas lampu komplekts lieliski papildinās jūsu mājas interjeru. Šīs dizaina lampas var viegli piestiprināt pie sienas, pateicoties to kvalitatīvajām metāla pamatnēm. Lampiņas var noregulēt pēc vēlēšanās. Patīkamā gaisma, kas tiks izstarota caur abažūriem, izgaismos jūsu istabu. Šis skaistais ga..
32,00€
Preces kods: 244393
Piešķiriet savam interjeram industriāla stila noskaņu ar šo fantastisko sienas lampu komplektu. Lampām ir unikāli ģeometriska dizaina metāla stieples abažūri skaistā vara krāsā. Tās dekoratīvi papildinās jebkuru interjeru. Pateicoties kvalitatīvām metāla pamatnēm, šīs lampas var vienkārši piestiprin..
38,00€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)