Kategorijas
Pirkumu grozs

Sauļošanās krēsls/gulta


Pītā sauļošanās gulta ar matraci (dažādās krāsās) Pītā sauļošanās gulta ar matraci (dažādās krāsās)
Pirktākā prece
Preces kods: JG SUN5
Atpūties ar komfortu! Novieto to savā dārzā, terasē, uz balkona u.c. materiāls – rotangpalma krāsas – brūns, pelēks, melns (var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā) augstas kvalitātes un laikapstākļu izturīgs materiāls viegla konstrukcija, viegli pārnēsāt un transportēt ilga kalpošana pie ..
155,00€
Preces kods: JG DECK
Atpūties ar komfortu! Novieto to savā dārzā, terasē, uz balkona u.c.materiāls – rotangapalmakrāsas – brūns, pelēks, melns (var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā)augstas kvalitātes un laika apstākļu izturīgs materiālsviegla konstrukcija, viegli pārnēsāt un transportēt, svars 14,5 kgilga kalpošana ..
179,00€
Preces kods: JG SUNCANOP
Sauļošanās krēsls, kas vienlaikus kalpos kā glābiņš no saules, pateicoties saulessargam (jumtiņam).Lielisks krēsls, kur atpūsties, sauļoties, izbaudīt svaigo gaisu ēnas pusē, kā arī paslēpties no svešām acīm! materiāls – poliesters, rotangpalma noņemams saulessargs (jumtiņš) regulējama atzveltn..
199,00€
Preces kods: JG SUNCANOP2
Sauļošanās krēsls, kas vienlaikus kalpos kā glābiņš no saules, pateicoties saulessargam (jumtiņam).Lielisks krēsls, kur atpūsties, sauļoties, izbaudīt svaigo gaisu ēnas pusē, kā arī paslēpties no svešām acīm!  materiāls – poliesters, rotangpalma noņemams saulessargs (jumtiņš) regulējama atzvelt..
299,00€
Preces kods: DI-saulkresls-v3-zals
Elegantai atpūtai pie baseina vai uz terases  Komfortabls un stilīgs sauļošanās krēsls ar regulējamu atzveltni ( 5 pozīcijas) un spilvenu Krāsa - zaļš Metāla rāmis ar polirotanga pinumu Guļvietas materiāls - tesktilēns Kvalitatīvs, viegli kopjams, mitrumizturīgs Piemērots liet..
167,00€
Preces kods: DI-saulkresls-v3-melns
Elegantai atpūtai pie baseina vai uz terases  Komfortabls un stilīgs sauļošanās krēsls ar regulējamu atzveltni ( 5 pozīcijas) un spilvenu Krāsa - melns Metāla rāmis ar polirotanga pinumu Guļvietas materiāls - tesktilēns Kvalitatīvs, viegli kopjams, mitrumizturīgs Piemērots lieto&scar..
167,00€
Preces kods: DI-saulkresls-v4-krem
Elegantai atpūtai pie baseina vai uz terases  Komfortabls un stilīgs sauļošanās krēsls ar regulējamu atzveltni ( 4 pozīcijas) Krāsa - melns, matracis - krēmkrāsa Metāla rāmis ar polirotanga pinumu Divi riteņi vieglai pārvietošanai (riteņi izgatavoti no cietas gumijas) Polieste..
202,00€
Preces kods: DI-saulkresls-v4-zals
Elegantai atpūtai pie baseina vai uz terases  Komfortabls un stilīgs sauļošanās krēsls ar regulējamu atzveltni ( 4 pozīcijas) Krāsa - melns, matracis - zaļš Metāla rāmis ar polirotanga pinumu Divi riteņi vieglai pārvietošanai (riteņi izgatavoti no cietas gumijas) Polies..
202,00€
Preces kods: DI-saulkresls-v4-oranzs
Elegantai atpūtai pie baseina vai uz terases  Komfortabls un stilīgs sauļošanās krēsls ar regulējamu atzveltni ( 4 pozīcijas) Krāsa - melns, matracis - oranžs Metāla rāmis ar polirotanga pinumu Divi riteņi vieglai pārvietošanai (riteņi izgatavoti no cietas gumijas) Poliestera ..
202,00€
Preces kods: MU-saulkrv7
Elegantai atpūtai pie baseina vai uz terasesStilīgs sauļošanās krēsls ar regulējamu atzveltni ( 5 pozīcijas)Krāsas - melns rāmis, brūns pinums, krēmkrāsas matracisMetāla rāmis ar polirotanga pinumu (izturīgs pret lietu, salu, sniegu)Putu matracis (100% poliesters) - viegli kopjams, mitrumi..
150,00€
Preces kods: MU-saulkrv5
Elegantai atpūtai pie baseina vai uz terases  Komfortabls un stilīgs sauļošanās krēsls ar regulējamu atzveltni ( 5 pozīcijas) Krāsas - pelēcīgi brūns rāmis + pelēks matracis; balts rāmis + pelēks matracis Metāla rāmis ar polirotanga pinumu (izturīgs pret lietu, salu, sniegu) Divi riteņi vieglai ..
225,00€
Preces kods: MU-saulkrv6
Elegantai atpūtai pie baseina vai uz terasesMinimālistiska dizaina stilīgs sauļošanās krēsls ar regulējamu atzveltni ( 5 pozīcijas)Nolaižams pilnībā guļus - var tikt izmantots arī kā solsKrāsas - melns rāmis + bēšs matracis; brūns rāmis + bēšs matracisMetāla rāmis ar polirotanga pinumu (izturīg..
150,00€
Preces kods: MU-50001575
Ļoti labs veids kā pavadīt saulainos brīžus, aizmirsties no visa...Ērti pārvietojams uz ritentiņiem, novietojams jebkurā vietā.Mazgājami (bēši) pārvalki,ieskaitot galvas spilvenu 100% poliesters,  laikapstākļu izturīgi.Brūnais pinums, viegli kopjams.Roku balsti, regulējamas pozīcija..
189,00€
Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)