Kategorijas
Pirkumu grozs

Radiatoru Aksesuāri

Preces kods: 242189
Šis plaukts radiatoru pārsegšanai būs praktisks un moderns jūsu dzīvojamās istabas interjera elements. Plaukts noderēs radiatoru pārsegšanai, kā arī jūs iegūsiet papildu vietu grāmatām, foto rāmīšiem, dekoriem u.c. Tas lieliski papildinās jūsu dzīvojamās istabas interjeru.Plaukts ir izgatavots no kv..
78,00€
Preces kods: 242190
Šis plaukts radiatoru pārsegšanai būs praktisks un moderns jūsu dzīvojamās istabas interjera elements. Plaukts noderēs radiatoru pārsegšanai, kā arī jūs iegūsiet papildu vietu grāmatām, foto rāmīšiem, dekoriem u.c.Plaukts ir izgatavots no kvalitatīva MDF materiāla, tāpēc tas ir stiprs un izturīgs.Ši..
79,00€
Preces kods: 244340
Šis radiatora pārsegs būs gaumīgs un praktisks jūsu viesistabas papildinājums. Tas ir paredzēts, lai dekoratīvi aizsegtu jūsu radiatoru un radītu papildu plaukta vietu, uz kuras turēt grāmatas, rāmjus, dekorus u.tml. Izturīgais un stabilais radiatora pārsegs ir izgatavots no kvalitatīvas MDF plāksn..
73,00€
Preces kods: 140635
Šis ir dvieļu žāvētājs, kas ietver lielisku funkcionalitātes, estētiska izskata un izturības kombināciju. Uz šī žāvētāja ne tikai var uz karināt dvieļus, bet tā būs arī lieliska dekorācija. Dvieļu žāvētājs nāk komplektā ar stiprinājumiem, līdz ar to Jūs varēsiet to uzstādīt ļoti vienkārši. Materiāls..
21,00€
Preces kods: 140636
Šis ir dvieļu žāvētājs, kas ietver lielisku funkcionalitātes, estētiska izskata un izturības kombināciju. Uz šī žāvētāja ne tikai var uz karināt dvieļus, bet tā būs arī lieliska dekorācija.Dvieļu žāvētājs nāk komplektā ar stiprinājumiem, līdz ar to Jūs varēsiet to uzstādīt ļoti vienkārši. Materiāls..
23,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)