Kategorijas
Pirkumu grozs

Preces Putniem

Preces kods: 413751
Strong putnu būris Villa Helios ir piemērots maza un vidēja izmēra papagaiļiem. Būrim ir 4 plastmasas riteņi un nerūsējoša tērauda barošanas paplātes un laktas. Tā priekšpusē ir pusmēness formas aizdare, kas cieši aizdarīs durvis. Barošanas durtiņām ir izturīgi aizbīdņi ar inovatīvu rotējošu mehānis..
209,00€
Preces kods: 413754
Strong papagaiļu būrī Villa Aurelia jūsu putns varēs spēlēties un atpūsties. Universālo putni būri var uzstādīt ar vai bez pamatnes. Atverot būra augšējo daļu, jūs iegūsiet laktu un papildu vietu rotaļām. Būri var izmantot kā otru būri, kurā putns var spēlēties un pavadīt laiku pirms ielikšanas para..
165,00€
Preces kods: 170638
Šajā putnu būrī jūsu putniem būs plaša, ērta un droša vieta, kur lidināties un spēlēties. Kvalitatīvais putnu būris nodrošinās daudz vietas, kur jūsu putni var lidot, toties ciešais dzelzs stiepļu siets novērsīs aizbēgšanu un citus negadījumus. Caur sietu jūs varēsiet vērot putnus, savukārt tie varē..
149,00€
Preces kods: 144281
Šis lielais putnu būris būs lieliska mītne jūsu putniem. Tajā ir pietiekami daudz vietas un četras koka laktas, lai jūsu mīluļi varētu droši lidot un spēlēties. Šim kvalitatīvajam putnu būrim ir smalks tērauda stiepļu režģis, kas ļaus izvairīties no nepatīkamiem un nevēlamiem negadījumiem. Būra režģ..
86,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)