Kategorijas
Pirkumu grozs

Preces Mazajiem Mājdzīvniekiem

Preces kods: 170221
Šis luksusa klases dzīvnieku būris ir piemērots vistu, cāļu, pīļu vai citu mazu dzīvnieku turēšanai. Tam ir kvalitatīvs dizains ar dzelzs stieples režģi, kas ļaus jums pieskatīt mājputnus, kā arī izvairīties no neparedzētiem negadījumiem. Šis būris ir izgatavots no kvalitatīvi apstrādāta koka. Tas i..
111,00€
Preces kods: 170220
Šis kvalitatīvais luksusa klases vistu būris ir piemērots vistu, cāļu, pīļu vai citu mazu dzīvnieku turēšanai. Tam ir kvalitatīvs, vispusīgs dizains ar vienu mājiņu, vienu perētavu un ļoti lielu pastaigu vietu ar dzelzs sietu, kas ļaus jums pieskatīt vistas, kā arī izvairīties no neparedzētiem negad..
132,00€
Preces kods: 170164
Šis vistu būris nodrošinās plašu un mājīgu vietu jūsu vistām, turklāt tās būs drošībā. Šis vistu būris ir izgatavots no kvalitatīva priedes koka, tāpēc tas ir ļoti izturīgs, un kalpos jums daudzus gadus. Zaļais, ūdensnecaurlaidīgais jumts aiztur lietu, nodrošinot jūsu vistām siltu un ērtu atpūtu. Pa..
170,00€
Preces kods: 170344
Šī kvalitatīvā mājiņa ar diviem stāviem nodrošinās lielu un ērtu vietu, kur turēt trušus vai vistas. Dzīvnieciņiem tā noderēs, lai spēlētos, izvingrinātu locekļus un lai būtu drošībā. Šajā būdā būs pietiekami daudz vietas, lai jūsu dzīvnieks tajā varētu izskrieties. Savukārt drāšu siets ar sīkām acī..
146,00€
Preces kods: 170346
Šī kvalitatīvā mājiņa ar 2 stāviem nodrošinās jauku un ērtu vietu, kur turēt piemīlīgos trušus un mazus dzīvnieciņus. Dzīvnieciņiem tā noderēs, lai spēlētos, izvingrinātu locekļus un lai būtu drošībā. Šajā būdā būs pietiekami daudz vietas, lai jūsu dzīvnieks tajā varētu izskrieties. Savukārt drāšu s..
142,00€
Preces kods: 170345
Šis luksusa klases dzīvnieku būris ir piemērots trušu vai citu mazu dzīvnieku turēšanai. Tam ir kvalitatīvs dizains ar dzelzs stieples režģi, kas ļaus jums pieskatīt dzīvniekus, kā arī izvairīties no neparedzētiem negadījumiem. Šis būris ir izgatavots no kvalitatīvi apstrādātas egles. Tas ir krāsots..
61,00€
Preces kods: 404596
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šī Esschert bišu māja WA38 nodrošinās perfektu ligzdošanas vietu dažādām bitēm. Māja ir izgatavota no neapstrādāta bambusa un priežu koka, kas nodrošinās konstrukcijas izturību, ūdensnecaurlaidību un dabisku bišu ligzdošanas vietu ziemas periodam. Ludzu pakariniet šo ..
35,00€
Preces kods: 404597
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šī ir tauriņu māja WA39 no Esschert, kas kalpos kā lieliska slēptuve un patvērums tauriņiem aukstos un slēptos laikapstākļos. Mājiņa ir izgatavota no neapstrādāta priedes koka, kas nodrošinās izturīgu, ūdens necaurlaidīgu mājiņu un dabisku vidi tauriņiem, lai patverto..
32,00€
Preces kods: 170412
Šajā putnu būrī jūsu putniem būs plaša, ērta un droša vieta, kur lidināties un spēlēties. Kvalitatīvajā putnu būrī jūsu putniem būs daudz vietas, savukārt ciešais dzelzs režģis novērsīs postījumus un negaidītus nelaimes gadījumus. Dzelzs režģis veidots tā, lai jūs varētu vērot savus putnus un lai pu..
105,00€
Preces kods: 170158
Šajā kvalitatīvajā būrī jūs ērti varēsiet turēt dažādus maza izmēra dzīvniekus; tas ir īpaši piemērots trušiem. Mājiņā jūsu dzīvnieki jutīsies drošībā, kā arī varēs spēlēties un trenēties.Šajā trušu būrī būs pietiekami daudz vietas, lai jūsu dzīvnieks tajā varētu izskrieties, savukārt ciešais dzelzs..
81,00€
Preces kods: 170160
Šajā kvalitatīvajā divstāvīgajā būrī jūs ērti varēsiet turēt dažādus mazus dzīvniekus; tas ir īpaši piemērots trušiem. Mājiņā jūsu dzīvnieki jutīsies drošībā, kā arī varēs spēlēties un trenēties. Šajā trušu būrī būs pietiekami daudz vietas, lai jūsu dzīvnieks tajā varētu izskrieties, savukārt ciešai..
91,00€
Preces kods: 170161
Šajā kvalitatīvajā trīsstāvīgajā būrī jūs ērti varēsiet turēt dažādus mazus dzīvniekus; tas ir īpaši piemērots trušiem. Mājiņā jūsu dzīvnieki jutīsies drošībā, kā arī varēs spēlēties un trenēties. Šajā trušu būrī būs pietiekami daudz vietas, lai jūsu dzīvnieks tajā varētu izskrieties, savukārt cieša..
139,00€
Preces kods: 170159
Šajā kvalitatīvajā divstāvīgajā būrī jūs ērti varēsiet turēt dažādus mazus dzīvniekus; tas ir īpaši piemērots trušiem. Mājiņā jūsu dzīvnieki jutīsies drošībā, kā arī varēs spēlēties un trenēties.Šajā trušu būrī būs pietiekami daudz vietas, lai jūsu dzīvnieks tajā varētu izskrieties, savukārt ciešais..
86,00€
Preces kods: 170157
Šajā kvalitatīvajā būrī jūs ērti varēsiet turēt dažādus maza izmēra dzīvniekus; tas ir īpaši piemērots trušiem. Mājiņā jūsu dzīvnieki jutīsies drošībā, kā arī varēs spēlēties un trenēties. Šajā būrī dzīvniekiem būs pietiekami daudz vietas kustībām, savukārt ciešais dzelzs stieples siets palīdzēs nov..
61,00€