Menu
Pirkumu grozs

Naktsskapīši

Preces kods: 243268
Šis akācija koka naktsgaldiņš ir ne tikai stilīgs, bet arī ļoti praktisks, jo tam ir ļoti plašas atvilktnes. Tāpat, to var izmantot kā tālruņa statīvu. Šis naktsgaldiņš ir izgatavots no cieta akācija koka ar lakotu pārklājumu. Tas ir ļoti izturīgs un izstaro senatnīgu šarmu. Savukārt, atvilktnes nod..
130,00€
Preces kods: 242887
Šis komplekts, kurā ietilpst Francijas lauku stila 2 naktsskapīši Jūsu guļamistabā, dzīvojamajā istabā vai atpūtas telpā ienesīs senatnīgu šarmu. Tos var izmantot arī kā telefona statīvu, nelielu skapi, uzglabāšanas plauktu, naktsgaldiņu, guļamistabas skapīti utt. Šiem kompaktajiem skapjiem ir 2 glu..
85,00€
Preces kods: 243932
Konsoles galdiņš ir vienlaikus vienkāršs un gaumīgs. Tas jūsu viesistabā ienesīs lauku noskaņu. Galdiņš ir prasmīgi izgatavots no ozola masīvkoka, tāpēc tas ir ļoti stabils un izturīgs. Kompaktā dizaina dēļ jūs galdiņu varēsiet novietot teju jebkur. Izturīgā galda virsma ir teicama vieta dekoratīvu ..
102,00€
Preces kods: 243176
Mūsu augstas kvalitātes naktsgaldiņam ir vienkāršs, bet stilīgs dizains, kas būs lielisks papildinājums Jūsu guļamistabai, dzīvojamajai istabai vai atpūtas telpai. Prasmīgi darināts no cieta akācija koka un augstas kvalitātes MDF (vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes), šis naktsgaldiņš ir spēcīgs un i..
66,00€
Preces kods: 243323
Šis antīkā stila naktsgaldiņš būs unikāls papildinājums Jūsu istabai. Tā spēcīgā koka konstrukcija padara to par stabilu un drošu vietu, kur novietot dzērienus, augļu grozus vai dekoratīvus priekšmetus. Tam ir divas atvilktnes un tajā var uzglabāt daudz dažādu mantu. Šo antīkā stila naktsgaldiņu var..
132,00€
Preces kods: 243177
Mūsu augstas kvalitātes naktsgaldiņiem ir vienkāršs, bet stilīgs dizains, kas būs lielisks papildinājums Jūsu guļamistabai, dzīvojamajai istabai vai atpūtas telpai. Prasmīgi darināts no cieta akācija koka un augstas kvalitātes MDF (vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes), šie naktsgaldiņi ir spēcīgi un ..
110,00€
Preces kods: 243930
Šis kvalitatīvais naktsskapītis ar vienu atvilktni piešķirs jūsu guļamistabai lauku noskaņu. Uz tā varēsiet ērti novietot visu, kas nepieciešams blakus gultai, kā arī jūsu istaba vienmēr būs kārtība. To var izmantot arī kā sānu galdiņu, lampas galdiņu, kafijas galdiņu u.c. No ozola masīvkoka izgatav..
66,00€
Preces kods: 272467
Šis retro dizaina 2 rožkoka naktsskapīšu komplekts ir moderns un ļoti praktisks. Tos var izmantot gan kā mazus galdiņus, gan kā skapīšus pie dīvāna. Pateicoties elegantajam dizainam, šie naktsskapīši noteikti izcelsies jebkuras telpas interjerā. Tiem ir izturīga virsma, uz kuras varēsiet novietot da..
180,00€
Preces kods: 242043
Šos naktsskapīšus ar 2 atvilktnēm un vienkāršu, bet elegantu dizainu var izmantot kā telefona galdiņus vai nelielus skapīšus.Atvilktnes nodrošina daudz vietas dažādu nelielu priekšmetu glītai un ērtai glabāšanai. Šie viegli tīrāmie guļamistabas skapīši ir izgatavoti no stingra saplākšņa un kvalitatī..
91,00€
Preces kods: 242042
Šos naktsskapīšus ar 2 atvilktnēm un vienkāršu, bet elegantu dizainu var izmantot kā telefona galdiņus vai nelielus skapīšus. Atvilktnes nodrošina daudz vietas dažādu nelielu priekšmetu glītai un ērtai glabāšanai. Šie viegli tīrāmie guļamistabas skapīši ir izgatavoti no stingra saplākšņa un kvalitat..
82,00€
Preces kods: 242041
Šos naktsskapīšus ar 2 atvilktnēm un vienkāršu, bet elegantu dizainu var izmantot kā telefona galdiņus vai nelielus skapīšus. Atvilktnes nodrošina daudz vietas dažādu nelielu priekšmetu glītai un ērtai glabāšanai. Šie viegli tīrāmie guļamistabas skapīši ir izgatavoti no stingra saplākšņa un kvalitat..
94,00€
Preces kods: 242885
Šie elegantie naktsskapīši klasiskā Francijas lauku mājas stilā jūsu guļamistabā, dzīvojamajā istabā vai atpūtas telpā ienesīs senatnīgu šarmu. Tos var izmantot arī kā telefona statīvus, nelielus skapīšus, uzglabāšanas plauktus, naktsgaldiņus, guļamistabas skapīšus utt. Kompaktajiem skapīšiem ir vin..
78,00€
Preces kods: 242867
Ar šiem elegantajiem naktsskapīšiem jūs varat piešķirt lauku mājas šarmu savam interjeram! Tos var izmantot arī kā telefona galdiņus, nelielus skapīšus, kumodītes, naktsgaldiņus, guļamistabas skapīšus, atvilktņu blokus utt. Katram kompaktajam skapītim ir viegli atverama, ietilpīga atvilktne, kurā va..
63,00€