Kategorijas
Pirkumu grozs

Mēbeļu Komplekti

Preces kods: 241135
Šis vannasistabas skapīšu komplekts, kurā iekļauts ierāmēts spogulis un 3 dažāda izmēra skapīši, izcelsies jebkuras telpas interjerā.2 plauktu skapītim ir speciāla vieta izlietnei. Viens no sānu skapīšiem ir 120cm augsts un tam ir 3 plaukti un atvilktne. Otrs sānu skapītis ir 160cm augsts un tam ir ..
573,00€
Preces kods: 160727
Šis ir mēbeļu komplekts kurā ietilpst taisnstūra formas galds un 2 tapsēti bāra krēsli, kas būs perfekti piemēroti maziem dzīvokļiem, vai mazām telpām. Mēbeļu komplektam ir moderns dizains, kas jebkurai virtuvei vai ēdamzonai piešķirs šiku izskatu. Gan stabilā galda MDF konstrukcija, gan izturīgā PU..
199,00€
Preces kods: 272220
Šis retro dizaina dīvānu komplekts, kurā ietilpst atpūtas krēsls un dīvāns, būs skaists un dekoratīvs jūsu dzīvojamās telpas papildinājums. Gan atpūtas krēslam, gan dīvānam ir stiprs koka rāmis, mīksta un ērta auduma apdare, kā arī biezs putu polsterējums papildu komfortam. Pateicoties kvalitatīvaji..
209,00€
Preces kods: 271692
Šim ēdamistabas mēbeļu komplektam ir moderns dizains, un tajā ietilpst 1 galds un 6 krēsli, kas būs lielisks papildinājums Jūsu ēdamistabai vai virtuvei. Tā vienkāršā elegance, piešķirs izsmalcinātu noskaņu jebkurai maltītei.Pateicoties izturīgajai un viegli tīrāmajai mākslīgās ādas apdarei un biezi..
268,00€
Preces kods: 240883
Šis 5 ēdamistabas mēbeļu komplekts ietver tīras līnijas un klasisku dizainu, kas būs lieliska izvēle Jūsu ēdamistabai vai virtuvei. Komplekta vienkāršā, bet elegantā konstrukcija, padarīs katru dienu īpašu.Šis ēdamistabas mēbeļu komplekts ir izgatavots no izturīgas koksnes ar pievilcīgu apdari, kas ..
195,00€
Preces kods: 241032
Šis ir virtuves galda komplekts, ietver lielisku stila un funkcionalitātes kombināciju. Kompaktais komplekta dizains, būs lieliski piemērots dzīvokļiem un mazām telpām.Kvalitatīvais tērauda rāmis nodrošinās komplekta izturību un stabilitāti. Galds ir arī nolokāms, un komplektu Jūs varat izmantot pla..
105,00€
Preces kods: 272228
Šis pilnais komplekts sastāv no 1 pie sienas uzstādāma skapja, 1 spoguļa un 1 izlietnes. Šīs mēbeles lieliski papildinās Jūsu vannas istabu un piešķirs tai īpašu stilu. Modernajā vannas istabas mēbeļu komplektā ietilpst spogulis un izlietnes skapis, kas nodrošinās pietiekami daudz vietas, lai tajā u..
108,00€
Preces kods: 272227
Šis pilnais komplekts sastāv no 1 pie sienas uzstādāma skapja, 1 spoguļa un 1 izlietnes. Šīs mēbeles lieliski papildinās Jūsu vannas istabu un piešķirs tai īpašu stilu. Šajā modernajā vannas istabas mēbeļu komplektā ietilpst spogulis un izlietnes skapis. Pie sienas uzstādāmais skapis nodrošina pieti..
107,00€
Preces kods: 242963
Šis 5 mēbeļu komplekts apvieno glītu un vienkāršu dizainu, kas nodrošinās nepieciešamo sēdēšanas komfortu. Stilīgā un vienkāršā koka struktūra nodrošina augstu stabilitāti, bet atzveltne nodrošinās papildus sēdēšanas prieku. Pateicoties modernajam dizainam, šis augstas kvalitātes mēbeļu komplekts sp..
280,00€
Preces kods: 242989
Šajā virtuves mēbeļu komplektā ietilpst 5 vienības. Tām ir gluds un moderns dizains, kas būs lieliski piemērots tiem, kas vēlas savam interjeram piešķirt stilīgu pieskārienu. Galda virsma ir izgatavota no īpaši stipra rūdīta stikla, tāpēc tā ir viegli tīrāma. Katrs krēsls ir apvilkts ar kvalitatīvu ..
155,00€
Preces kods: 242916
Šajā modernajā virtuves mēbeļu komplektā ietilpst 7 vienības. Tām ir gluds un moderns dizains, kas būs lieliski piemērots tiem, kas vēlas savam interjeram piešķirt stilīgu pieskārienu. Tērauda rāmis ar pulvera pārklājumu nodrošinās pietiekamu atbastu galdam, bet stikla virsma ar melnām malām ir izga..
209,00€
Preces kods: 242926
Šajā melnajā virtuves mēbeļu komplektā ietilpst 7 vienības. Tām ir gluds un moderns dizains, kas būs lieliski piemērots tiem, kas vēlas savam interjeram piešķirt stilīgu pieskārienu. Galda virsma ir izgatavota no īpaši stipra, viegli kopjama rūdīta stikla. Pateicoties polsterētajai sēdvietai un atzv..
244,00€