Kategorijas
Pirkumu grozs

Mākslas Darbi

Preces kods: 240868
Šī aļņa galvas trofeja ir unikāls roku darinājums , kas izskatās dabiska, pateicoties kvalitatīvi nostrādātajam apmatojumam un ragiem. Tā visnotaļ izcelsies jebkurā vietā kur to novietosiet. Aļņa galvas trofeja ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, un tās pamatā ir izturīga bāze. Šī trofe..
43,00€
Preces kods: 242336
Šai unikālajai alumīnija buļļa galvai ir skaisti ragi. Tā noteikti pievērsīs visu cilvēku uzmanību un jūsu interjeram piešķirs medību atmosfēras dzirksti. Šis izturīgais buļļa galvas sienas dekors ir izgatavots no kvalitatīva alumīnija ar pulētu apdari. Tas ir diezgan liels - 72 cm plats un 31 cm au..
24,00€
Preces kods: 240867
Šī brieža galvas trofeja ir unikāls roku darinājums , kas izskatās dabiska, pateicoties kvalitatīvi nostrādātajam apmatojumam un ragiem. Tā visnotaļ izcelsies jebkurā vietā kur to novietosiet. Brieža galvas trofeja ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, un tās pamatā ir izturīga bāze. Šī t..
50,00€
Preces kods: 242337
Šai unikālajai alumīnija buļļa galvai ir skaisti ragi. Tā noteikti pievērsīs visu cilvēku uzmanību un jūsu interjeram piešķirs medību atmosfēras dzirksti. Šī buļļa galva ir izgatavota no īpaši kvalitatīva alumīnija ar pulētu apdari, tāpēc tā būs ļoti izturīga. Tā ir diezgan liela - 96 cm plata un 44..
46,00€
Preces kods: 242338
Šai unikālajai alumīnija buļļa galvai ir skaisti ragi. Tā noteikti pievērsīs visu cilvēku uzmanību un jūsu interjeram piešķirs medību atmosfēras dzirksti. Buļļa galva ir izgatavota no ļoti kvalitatīva, pulēta alumīnija, tai ir izturīga struktūra. Tā ir diezgan liela - 125 cm plata un 62 cm augsta. A..
63,00€
Preces kods: 240870
Šai unikālajai ar rokām izgatavotajai auna galvai ir skaista spalva un ragi, un tā noteikti izcelsies jebkuras telpas interjerā.Dekorācija ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem un tai ir izturīga konstrukcija. Tā ir samērā liela - tās platums un augstums ir 35 cm. Šī meistarīgi izgatavotā ..
44,00€
Preces kods: 243483
Šis galvaskausa dekors ir teicami piemērots, lai istabai piešķirtu personību. Dekors ir izgatavots no kvalitatīva alumīnija, tāpēc tas būs izturīgs pret puvi un oksidēšanos. Tas ir viegls un izturīgs, un to var izmantot gan telpās, gan ārā. Šo haizivs formas sienas dekoru var viegli piestiprināt pie..
94,00€
Preces kods: 241588
Šis ir 5- fragmentu foto gleznas komplekts, kas kalpos kā lielisks dekoratīvais elements Jūsu viesistabā, ēdamistabā, guļamistabā u.c.Gleznu audekls ir izgatavots no augstas kvalitātes, ūdens izturīga un viegli tīrāma materiāla. "Buddha" attēls, piešķirs rāmu pieskaņu istabas interjeram.Gleznas frag..
24,00€
Preces kods: 241592
Šis ir 5- fragmentu foto gleznas komplekts, kas kalpos kā lielisks dekoratīvais elements Jūsu viesistabā, ēdamistabā, guļamistabā u.c.Gleznu audekls ir izgatavots no augstas kvalitātes, ūdens izturīga un viegli tīrāma materiāla. "Home sweet home" attēls, piešķirs romantisku pieskaņu istabas interjer..
26,00€
Preces kods: 241595
Šis ir 5- fragmentu foto gleznas komplekts, kas kalpos kā lielisks dekoratīvais elements Jūsu viesistabā, ēdamistabā, guļamistabā u.c.Gleznu audekls ir izgatavots no augstas kvalitātes, ūdens izturīga un viegli tīrāma materiāla. Cigāra un viskija attēls, piešķirs izsmalcinātu pieskaņu istabas interj..
50,00€
Preces kods: 241569
Šis ir 5- fragmentu foto gleznas komplekts, kas kalpos kā lielisks dekoratīvais elements Jūsu viesistabā, ēdamistabā, guļamistabā u.c.Gleznu audekls ir izgatavots no augstas kvalitātes, ūdens izturīga un viegli tīrāma materiāla. Gulbju attēls, piešķirs romantisku pieskaņu istabas interjeram.Gleznas ..
47,00€
Preces kods: 241574
Šis ir 5- fragmentu foto gleznas komplekts, kas kalpos kā lielisks dekoratīvais elements Jūsu viesistabā, ēdamistabā, guļamistabā u.c.Gleznu audekls ir izgatavots no augstas kvalitātes, ūdens izturīga un viegli tīrāma materiāla. Ķiršu ziedu attēls, piešķirs romantisku pieskaņu istabas interjeram.Gle..
26,00€
Preces kods: 241577
Šis ir 5- fragmentu foto gleznas komplekts, kas kalpos kā lielisks dekoratīvais elements Jūsu viesistabā, ēdamistabā, guļamistabā u.c.Gleznu audekls ir izgatavots no augstas kvalitātes, ūdens izturīga un viegli tīrāma materiāla. Kļavas attēls, piešķirs romantisku pieskaņu istabas interjeram.Gleznas ..
56,00€