Kategorijas
Pirkumu grozs

Mājiņas putniem un savvaļas dzīvniekiem

Preces kods: 411495
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Katru putnu mīļotājs bauda skatīties gudrs putniem. Dodiet apkārtnē putniem vietu, kur apmesties ar šo putnu ligzdošanas kastes KG145 no Esschert Design! Izgatavots no stiklotas priedes, tas putnu māja ir izturīgs, ūdensizturīgu un to var izmantot visu gadu. Šī iebūvē..
29,00€
Preces kods: 41292
Šis jaukais masīvkoka putnu būrītis iepriecinās putnu gimenes! Dekoratīvais būrītis ir dabīgā koka krāsā un tajā putniem būs silti un droši.Šim būrītim ir 3 nodalījumi, tāpēc, lai izaudzinātu savus mazuļus, tajā vienlaicīgi varēs uzturēties 3 putnu ģimenes. Katram nodalījumam ir noņemamas durvis ērt..
40,00€
Preces kods: 41294
Šī plašā insektu māja ir izgatavota no izturīgas koksnes, kas noturīga pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Šī insektu māja nodrošinās pajumti vairākiem insektu veidiem. Mājai ir dabīgā koka krāsa, un tā var tikt izmantota, kā pārziemošanas vieta ziemas laikā, kā arī vēs patvērums karstās vasarās.Tā i..
72,00€
Preces kods: 41293
Sikspārņi ir ne tikai skaisti, bet arī ļoti noderīgi dzīvnieki, jo tie ēd kaitēkļus. Ar šo skaisto sikspārņu māju komplektu jūs varēsiet tos iemitināt savā dārzā un nodrošināt tiem patvērumu. Šīs sikspārņu mājas ir īpaši izveidotas tā, lai sikspārņi varētu karāties pie laktām. Garā skreja nodrošina ..
35,00€
Preces kods: 41012
Šī jaukā putnu māja, ir izgatavota no izturīga priedes koka, kas ir paredzēta laimīgai putnu ģimenei! Tā atdzīvinās Jūsu dārzu un dot pajumti putnu draugiem. Putnu Būrītim ir zaļš jumtiņš, kas ir atverams , lai pārbaudītu ligzdu, un tā arī būs lieliska dekorācija Jūsu dārzā. Augšpusē ir aprīkota ar..
63,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)