Menu
Pirkumu grozs

Lietu Uzglabāšana un Organizēšana

Preces kods: 241066
Šie 4-līmeņu apavu plaukti palīdzēs sakārtot Jūsu kurpes nepieciešamajā secībā, neaizņemot papildus vietu uz grīdas. Tie būs perfekti piemēroti novietošanai pie ieejas durvīm, lai apavi atrastos pa rokai, kad tie nepieciešami.To konstrukcija ir izgatavot no masīvkoka, kas arī būs videi draudzīga, iz..
40,00€
Preces kods: 241243
Mūsu vienkāršā un vienlaikus modernā dizaina apavu skapis ar 2 nodalījumiem palīdzēs sakārtot jūsu apavus. Katrs lielais nodalījums ir sadalīts divās daļās ērtākai apavu glabāšanai. Šajā plauktā var novietot līdz 12 apavu pāriem. Glabājot apavus šajā plauktā, tie nekad nenoputēs. Apavu plaukts ir iz..
55,00€
Preces kods: 243050
Šis vienkāršais, bet elegantais apavu plaukts būs lielisks papildinājums Jūsu mājai. Šis apavu plaukts nodrošina pietiekami daudz vietas 5-6 apavu pāru uzglabāšanai. Uz gaiteņa plaukta Jūs varēsiet ērti apsēsties un uzvilkt vai novilkt apavus. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, uzglabāšan..
58,00€
Preces kods: 403271
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Ar šo Master lock skapīti Jums būs iespējams turēt savas atslēgas drošībā. Lai atslēgu atrašana un uzglabāšana būtu vienkāršāka, komplektā ir iekļauti krāsaini piekariņi un etiķetes. Sūtījumā iekļautas 25 atslēgu piekariņi, etiķetes, uzstādīšanas piederumi un 2 atslēg..
56,00€
Preces kods: 403272
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Ar šo Master lock skapīti Jums būs iespējams turēt savas atslēgas drošībā. Lai atslēgu atrašana un uzglabāšana būtu vienkāršāka, komplektā ir iekļauti krāsaini piekariņi un etiķetes. Sūtījumā iekļauti 50 atslēgu piekariņi, etiķetes, uzstādīšanas piederumi un 2 atslēga..
61,00€
Preces kods: 240492
Šajā kvalitatīvajā apavu plauktā ar 8 iekšējiem plauktiem varēsiet glabāt visu savu apavu kolekciju.Jums vairs nekad nebūs jāuztraucas par apavu glabāšanu, jo šajā plauktā varēsiet ievietot līdz pat 20 apavu pāriem. Tas dos Jums iespēju visas savas kurpes glabāt vienuviet. Kvalitatīva aizdare ar rāv..
35,00€
Preces kods: 141462
Šī ir pārvietojama naudas kaste, kas būs ideāli piemērota monētu (tikai eiro monētām) un papīra naudas uzglabāšanai mājās vai darbā.Naudas kaste ir izgatavot no izturīga tērauda ar pulverkrāsas pārklājumu. Jūsu nauda būs drošībā, pateicoties augstas kvalitātes slēdzenei.Augšējā monētu paplāte ir sad..
30,00€
Preces kods: 403273
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Master lock aizslēdzamā naudas kaste komplektā nāk ar izņemamu monētu nodalījumu, un 6 mazākiem nodalījumiem Jūsu monētām. Kaste ir izgatavota no izturīga tērauda. Naudas kaste komplektā nāk ar 2 atslēgām. Kastei ir iebūvēts rokturis ērtākai pārvietošanai. Ārējie izm..
43,00€
Preces kods: 403274
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Master lock aizslēdzamā naudas kaste komplektā nāk ar izņemamu paplāti kurai ir 8 mazāki nodalījumi Jūsu monētām. Kaste ir izgatavota no izturīga tērauda. Naudas kaste komplektā nāk ar 2 atslēgām. Kastei ir iebūvēts rokturis ērtākai pārvietošanai. Ārējie izmēri: 9,3 x..
63,00€
Preces kods: 403275
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Mūsu Master lock mazais seifs, ar ciparu kombinācijas slēdzeni, būs perfekts risinājums priekšmetu drošībai, pārvietojoties. Tas būs lieliski piemērots mašīnām, smagajām mašīnām, studentu viesnīcās, ceļojumos vai pludmalē. Mazais seifs būs piemērots mobilo telefonu, m..
75,00€