Kategorijas
Pirkumu grozs

Lādes

Preces kods: 240575
Mūsu pārsteidzošie koferi/dārgumu lādes jūsu istabai noteikti piešķirs senatnīgu noskaņu. Skaistie senlaicīgā dizaina koferi ir īsts meistardarbs, tāpēc tie noteikti izcelsies jūsu istabā. Dekoratīvajos koferos var glabāt arī dažādas mantas, piemēram, drēbes, gultasveļu, grāmatas un daudz ko citu. K..
58,00€
Preces kods: 60797
Mūsu pārsteidzošā mantu kaste/dārgumu lāde jūsu istabai noteikti piešķirs senatnīgu noskaņu. To var izmantot arī kā kafijas galdiņu. Šī senlaicīgā, skaistā lāde ir īsts meistardarbs, tāpēc tā noteikti izcelsies jūsu telpu interjerā. Dekoratīvo lādi var izmantot arī kā mantu kasti. Tajā var glabāt dr..
120,00€
Preces kods: 241645
Šī antīkā dizaina pārstrādātā koka lāde būs vienmēr aktuāls jūsu mājas interjera elements, turklāt tajā varēs glīti sakārtot dažādas mantas. Lāde ir izgatavota no pārstrādāta koka, kas nozīmē, ka katra mēbele ir unikāla un nedaudz atšķirīga cita no citas. Mēbelēm, kuras ir izgatavotas no pārstrādāta..
98,00€
Preces kods: 241644
Šī antīkā dizaina pārstrādātā koka mantu kaste būs vienmēr aktuāls jūsu mājas interjera elements, turklāt tajā varēs glīti sakārtot dažādas mantas. Kaste ir izgatavota no pārstrādāta koka, kas nozīmē, ka katra mēbele ir unikāla un nedaudz atšķirīga cita no citas. Mēbelēm, kuras ir izgatavotas no pār..
66,00€
Preces kods: 241634
Šīs raupjā mango koka mantu kastes būs vienmēr aktuāls jūsu mājas interjera elements, turklāt tajās varēs glīti sakārtot dažādas mantas. Masīvkoka kastes ir izgatavotas ar rokām, tāpēc katra mēbele ir unikāla un nedaudz atšķirīga cita no citas. Raupjais mango koks ir masīvs, stabils, izturīgs un sk..
164,00€
Preces kods: 243277
Šī retro stila uzglabāšanas kaste ir izgatavota no pārstrādāta koka, kas būs mūžigs papildinājums Jūsu mājai. Tā nodrošina pietiekami daudz vietas Jūsu drēbēm, žurnāliem, grāmatām, rotaļlietām, instrumentiem un citiem piederumiem. Koka kastei ir stabila virsma un to var izmantot arī kā kafijas galdi..
155,00€
Preces kods: 243332
Antīkā stila uzglabāšanas kaste būs unikāls papildinājums Jūsu istabai. Tā spēcīgā koka konstrukcija padara to par stabilu un drošu vietu, kur novietot dzērienus, augļu grozus vai dekoratīvus priekšmetus. Atbloķējot kasti (slēdzene nav iekļauta piegādē), Jūs viegli varat iekšā uzglabāt daudz lietu. ..
161,00€
Preces kods: 244053
Unikālā uzglabāšanas kaste ir izgatavota no akācijas masīvkoka, un tai ir balta nobružājuma apdare, kas kasti padarīs par lielisku jūsu istabas elementu. Uzglabāšanas kastē ir daudz vietas, kurās glabāt apģērbu, žurnālus, grāmatas, rotaļlietas, instrumentus un citus piederumus. Kastes priekšpusē ir ..
146,00€
Preces kods: 244050
Unikālajai masīvkoka uzglabāšanas kastei ir medus krāsas apdare. Tā lieliski papildinās jūsu istabas iekārtojumu. Šajās uzglabāšanas kastēs ir daudz vietas, kurās glabāt apģērbu, žurnālus, grāmatas, rotaļlietas, instrumentus un citus piederumus. Kastēm priekšpusē ir slēdzene, bet katrā sānā – pa rok..
183,00€
Preces kods: 243331
Antīkā stila lāde būs unikāls papildinājums jūsu istabai. Tās spēcīgā koka konstrukcija padara to par stabilu un drošu vietu, kur novietot dzērienus, augļu grozus vai dekoratīvus priekšmetus. Atslēdzot lādi (slēdzene nav iekļauta piegādē), varat tajā uzglabāt daudz lietu. To var izmantot arī kā deko..
165,00€
Preces kods: 242236
Šīs 3 kvadrātveida kastes lieliski papildinās jebkuru telpu, kā arī palīdzēs uzturēt kārtību. Kastes ir izgatavotas no kvalitatīvas vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), tāpēc tās būs ļoti izturīgas un kalpos jums ilgu laiku. Pateicoties gāzes pacelšanas mehānismam un antīka stila metāla aizdarei..
69,00€
Preces kods: 244054
Unikālā lāde ir izgatavota no akācijas koka, un tai ir balta nobružājuma apdare, kas to padarīs par lielisku jūsu istabas interjera elementu. Šajās ietilpīgajās lādēs varēs glabāt apģērbu, žurnālus, grāmatas, rotaļlietas, instrumentus un citas lietas. To priekšpusē ir slēdzene, bet katrā sānā – pa r..
165,00€
Preces kods: 244360
Šīs lādes būs gaumīgs jūsu mājokļa iekārtojuma elements. Šajā lādēs būs pietiekami daudz vietas apģērba, žurnālu, grāmatu, rotaļlietu un citu lietu glabāšanai. Baltās lādes ir izgatavotas no izturīga MDF un rotātas ar izsmalcinātām, rokām izgrieztām priedes koka detaļām. Lādes abās pusēs ir senatnīg..
116,00€
Preces kods: 244049
Unikālā lāde ir izgatavota no masīvkoka, un tai ir medus krāsas apdare. Šī koka lāde noteikti lieliski papildinās jūsu istabas interjeru. Ietilpīgajā lādē varēs glabāt apģērbu, žurnālus, grāmatas, rotaļlietas, instrumentus un citas lietas. Lādes priekšpusē ir slēdzene, bet katrā sānā – pa rokturim. ..
171,00€
Preces kods: 243747
Šī "Corona" stila koka uzglabāšanas lāde izstaro senatnīgu Meksikas šarmu. Tā būs moderns jūsu dzīvojamās istabas, guļamistabas vai viesistabas papildinājums, vienlaicīgi nodrošinot telpā kārtību. Šo lielo lādi var izmantot segu, spilvenu, bērnu rotaļlietu un citu piederumu glabāšanai. Senatnīgā gla..
157,00€