Kategorijas
Pirkumu grozs

Krēsli ar Roku Balstiem, Atpūtas Krēsli un Izlaižamie Atpūtas Krēsli

Preces kods: 240896
Šim fantastiskajam atpūtas krēslam ir moderns un vienmēr aktuāls dizains, un tas noteikti izcelsies jebkuras telpas interjerā. Krēsls ir izgatavots no izturīga koka, polsterēts un apšūts ar īpašu ādas audumu, tāpēc krēsls ir ļoti ērts un izturīgs un kalpos jums gadiem ilgi. Šim atpūtas krēslam no kv..
155,00€
Preces kods: 241673
Šis polsterētais atpūtas krēsls ar kāju soliņu ietver lielisku stila, komforta un funkcionalitātes kombināciju.Atpūtas krēslam ir izturīgs koka rāmis, tas ir tapsēts ar augstas kvalitātes putām, un tas nodrošinās izturību un komfortu. Biezi polsterētā sēdvieta ar mīksto atzveltni ir ļoti komfortabla..
157,00€
Preces kods: 244067
Šis atpūtas krēsls būs lielisks jūsu mājas papildinājums, kas izgreznos jūsu ikdienas telpu. Atpūtas krēsla dizains ir vienkāršs un vienlaikus mūsdienīgs, tāpēc tas iederēsies jebkādi iekārtotā viesistabā. Atpūtas krēslam ir bieza auduma tapsējums un kvalitatīvs koka rāmis, kas nodrošina krēsla iztu..
130,00€
Preces kods: 241108
Šim kvalitatīvajam atpūtas krēslam ir jauks un vienkāršs dizains, un tas ir īpaši ērts. Krēsls lieliski papildinās jebkuras dzīvojamās istabas, atpūtas telpas vai citu telpu interjeru. Krēsla ergonomiskais dizains ļaus jums sēdēt tajā ilgu laiku, neizjūtot muguras sāpes. Kvalitatīvā mākslīgā āda un ..
108,00€
Preces kods: 243588
Šim modernajam retro stila atpūtas krēslam ir vienmēr aktuāls dizains. Atpūtas krēsla rāmis ir izgatavots no kvalitatīva priedes koka un saplākšņa, tāpēc tas būs ļoti stiprs un izturīgs. Krēslam ir kvalitatīva mākslīgās ādas apdare. Tam ir mīksta, izturīga un polsterēta sēdvieta maksimālam komfortam..
132,00€
Preces kods: 242210
Šis atpūtas krēsls ir radīts no kvalitatīvas mākslīgās ādas. Tajā būs ļoti ērti sēdēt. Tā modernais kuba formas dizains būs lieliska izvēle, lai radītu jūsu mājā elegantu noskaņu. Šis kuba formas atpūtas krēsls aizņem maz vietas. Tā vienkāršās līnijas iederēsies gan klasiska, gan moderna stila inter..
145,00€
Preces kods: 241179
Šim krēslam ir unikāls un moderns dizains, kā arī īpaši ērta ovāla forma. Tā stabilajā dzelzs pamatnē ir iebūvēts rotējošs mehānisms, kas ļaus jums brīvi griezties 360 grādu leņķī. Krēslam ir noņemams spilvens. Piezīme: pirms pirkuma veikšanas, lūdzu, rūpīgi pārbaudiet produkta izmēru. Materiāls:..
136,00€
Preces kods: 242025
Šis tropiskā izskata atpūtas krēsls lieliski papildinās jūsu telpas interjeru. Pateicoties stiprajam mango masīvkoka rāmim un dabīgās rotangpalmas materiālam, šis krēsls būs ne tikai ļoti izturīgs, bet arī estētiski glīts. Dabīgās rotangpalmas materiāla sēdvirsma, kā arī iekļautie spilveni ir ļoti ē..
123,00€
Preces kods: 240979
Šis atpūtas krēsls būs labs jūsu mājas mēbeļu papildinājums, kas krāšņos ikdienas dzīvi. Tam ir stiprs rāmis, pārklāts ar ērtu un mīkstu mākslīgo PU ādu. Tā kā tam ir kvalitatīvs rāmis un PU apdare, atpūtas krēsls ir diezgan stabils, izturīgs un kalpos gadiem ilgi. Šī krēsla vienkāršais un elegantai..
127,00€
Preces kods: 240653
Šim ēdamistabas atzveltnes krēslam ir elegants un vienmēr aktuāls dizains, kas izcelsies jebkurā interjerā. Jums noteikti sagādās prieku saulainā sestdienā lasīt grāmatu šajā krēslā. Pateicoties tā gludajai, mīkstajai un patīkamajai apdarei un ergonomiskajam dizainam, šis atzveltnes krēsls būs ļoti ..
100,00€