Kategorijas
Pirkumu grozs

Insektu Iznīcināšanai

Preces kods: 406429
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šo TaonX dunduru slazdu no Kerbl var izmantot jebkurā vietā, kur dunduri ir traucēklis: zirgu pakaišos, jāšanas arēnās, kūtī, golfa laukumos, dārzos un parkos pie ezeriem un upju krastiem utt. TaonX darbojas šādi: saule uzsilda melno bumbu un tādējādi simulē asins sūk..
227,00€
Preces kods: 40761
Šis žurku atbaidīšanas komplekts darbojas ar saules enerģijas palīdzību. Pēc uzlādes šis atbaidīšanas komplekts spēj darboties tumsā līdz 7 dienām. Komplekts darbosies arī krēslainās dienās. Šis žurku atbaidītājs ir noturīgs pret ūdeni un ir ūdens necaurlaidīgs.Saules panelis: 2V 50mAProdukta Izmērs..
34,00€
Preces kods: 406628
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Krāsainas zivis skaidrā dīķī ir viegla ēsma gārņiem. Kustības sensors no Velda, kas iebūvēts lāzera dzīvnieku atbaidītājā atklās šādus tuvojošos iebrucējus, un tā darbības diapazons ir aptuveni 12 metri 100° leņķī. Cita starpā tas ir salīdzinoši efektīvs pret gārņiem,..
198,00€
Preces kods: 42353
Šis praktiskais, inovatīvais un izturīgais dzīvnieku atbaidītājs ir piemērots lietošanai ārpus telpām, turklāt tas nav toksisks, tāpēc nekaitēs dzīvniekiem. Dzīvnieku aizbaidītājs no jūsu dārza ļoti efektīvi aizbaidīs dažādus dzīvniekus, piemēram, kaķus, vāveres un gārņus. Inovatīvais dzīvnieku atba..
47,00€
Preces kods: 170233
Šis putnu atbaidīšanas radžu komplekts ir lieliski piemērots jūsu mājas un dārza pasargāšanai no nevēlamiem traucētājiem, piemēram, putniem, kaķiem, jenotiem un citiem dzīvniekiem. Tā ir cilvēcīga, nekaitīga, viegli uzstādāma un īpaši efektīva metode putnu un citu kaitēkļu atbaidīšanai. Pateicoties ..
38,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)