Menu
Pirkumu grozs

Industriālie Plaukti

Modelis: 271519
Šie ir augstas kvalitātes 10 plauktu komplekti, kas ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu mājās vai noliktavās, lai nodrošinātu vietu lietu uzglabāšanai un organizēšanai.Plaukti ir viegli uzstādāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Plaukti ir izgatavoti no augstas kvalitātes MDF, savukārt rāmis ..
521,00€
Modelis: 271518
Šie ir augstas kvalitātes 5 plauktu komplekti, kas ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu mājās vai noliktavās, lai nodrošinātu vietu lietu uzglabāšanai un organizēšanai.Plaukti ir viegli uzstādāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Plaukti ir izgatavoti no augstas kvalitātes MDF, savukārt rāmis n..
260,00€
Modelis: 270021
Šie augstas kvalitātes 10 plauktu komplekti, kur katrs ir aprīkots ar 5 plauktiem ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu mājās vai noliktavās, kā arī nodrošinātu vietu lietu uzglabāšanai un organizēšanai. Plaukti ir viegli uzstādāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Plaukti ir izgatavoti no augst..
480,00€
Modelis: 271520
Šie ir augstas kvalitātes 2 plauktu komplekti, kas ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu mājās vai noliktavās, lai nodrošinātu vietu lietu uzglabāšanai un organizēšanai.Plaukti ir viegli uzstādāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Plaukti ir izgatavoti no augstas kvalitātes MDF, savukārt rāmis n..
107,00€
Modelis: 270564
Šie augstas kvalitātes 2 plauktu komplekti, kur katrs ir aprīkots ar 5 plauktiem ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu mājās vai noliktavās, kā arī nodrošinātu vietu lietu uzglabāšanai un organizēšanai. Plaukti ir viegli uzstādāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Plaukti ir izgatavoti no augstas k..
86,00€
Modelis: 270565
Šie augstas kvalitātes 2 plauktu komplekti, kur katrs ir aprīkots ar 5 plauktiem ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu mājās vai noliktavās, kā arī nodrošinātu vietu lietu uzglabāšanai un organizēšanai. Plaukti ir viegli uzstādāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Plaukti ir izgatavoti no augsta..
101,00€
Modelis: 270020
Šie augstas kvalitātes 5 plauktu komplekti, kur katrs ir aprīkots ar 5 plauktiem, kas ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu mājās vai noliktavās, kā arī nodrošinātu vietu lietu uzglabāšanai un organizēšanai. Plaukti ir viegli uzstādāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Plaukti ir izgatavoti no au..
240,00€
Izturīgi Plaukti Garāžai 90 x 45 x 180 cm (gar x pl x aug) Izturīgi Plaukti Garāžai 90 x 45 x 180 cm (gar x pl x aug)
Pirktākā prece
Modelis: 30063
Šie ir augstas kvalitātes plaukti, kas ir lieliski piemēroti lietošanai mājās, kā arī publiskās vietās. Tie nodrošinās Jūs ar pietiekami daudz vietu savu lietu organizēšanai. Plauktu komplekts ir uzstādāms gan horizontāli, gan vertikāli, kas atbilst Jūsu prasībām. Plauktu virsma ir izgatavota no aug..
55,00€
Modelis: 141126
Šie augstas kvalitātes plaukti ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu virtuvēs, veļas istabās, pagrabos, guļamistabās, birojos vai jebkur citur, kur ir nepieciešama papildus vieta. Plaukti ir viegli uzstādāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Plaukti ir izgatavoti no augstas kvalitātes MDF, savukārt..
52,00€
Modelis: 140646
Šis ir ļoti izturīgs plauktu komplekts, kas palīdzēs organizēt lietu kārtību noliktavās, garāžās, dzīvojamā istabā, virtuvē u.c. kur nepieciešama papildus vieta. Komplektu ir iespējams uzstādīt dažādās kombinācijās, pēc Jūsu vajadzībām.Plauktu virsma ir izgatavota no augstas kvalitātes MDF plātnēm, ..
52,00€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)