Menu
Pirkumu grozs

Hobijiem un Izklaidei

Modelis: 130763
Šo kvalitatīvo, plāno audumu var izmantot dažādu dekorāciju veidošanai, piemēram, aizkariem, skaistiem akcentiem kāzu nojumēm un citur. Šis caurredzamais audums laidīs cauri pietiekami daudz gaismas, kas nodrošinās satriecošu vizuālo efektu un radīs romantisku atmosfēru jebkurā vietā.Krāsa: tirkīzz..
37,00€
Modelis: 130761
Šo kvalitatīvo, plāno audumu var izmantot dažādu dekorāciju veidošanai, piemēram, aizkariem, skaistiem akcentiem kāzu nojumēm un citur. Šis caurredzamais audums laidīs cauri pietiekami daudz gaismas, kas nodrošinās satriecošu vizuālo efektu un radīs romantisku atmosfēru jebkurā vietā.Krāsa: krēmkrā..
41,00€
Modelis: 132258
Šo kvalitatīvo, plāno audumu var izmantot dažādu dekorāciju veidošanai, piemēram, aizkariem, skaistiem akcentiem kāzu nojumēm un citur. Šis caurredzamais audums laidīs cauri pietiekami daudz gaismas, kas nodrošinās satriecošu vizuālo efektu un radīs romantisku atmosfēru jebkurā vietā.Krāsa: violeta..
38,00€
Modelis: 132260
Šo kvalitatīvo, plāno audumu var izmantot dažādu dekorāciju veidošanai, piemēram, aizkariem, skaistiem akcentiem kāzu nojumēm un citur. Šis caurredzamais audums laidīs cauri pietiekami daudz gaismas, kas nodrošinās satriecošu vizuālo efektu un radīs romantisku atmosfēru jebkurā vietā.Krāsa: dzelten..
35,00€
Modelis: 132259
Šo kvalitatīvo, plāno audumu var izmantot dažādu dekorāciju veidošanai, piemēram, aizkariem, skaistiem akcentiem kāzu nojumēm un citur. Šis caurredzamais audums laidīs cauri pietiekami daudz gaismas, kas nodrošinās satriecošu vizuālo efektu un radīs romantisku atmosfēru jebkurā vietā.Krāsa: koši zi..
37,00€
Modelis: 132261
Šo kvalitatīvo, plāno audumu var izmantot dažādu dekorāciju veidošanai, piemēram, aizkariem, skaistiem akcentiem kāzu nojumēm un citur. Šis caurredzamais audums laidīs cauri pietiekami daudz gaismas, kas nodrošinās satriecošu vizuālo efektu un radīs romantisku atmosfēru jebkurā vietā.Krāsa: sarkana..
34,00€
Modelis: 70048
Mūsu klasiskā 3-vārstu Bb skaņojuma trompete ir ideāla izvēle trompetes spēles iesācējiem. Šai skaistajai trompetei, kas ir izgatavota no dzeltenā misiņa ar zelta laku, ir bagātīga skaņa un tā ir ļoti izturīga. Soulmūzika, džezs, fankmūzika vai popmūzika nav pilnīga bez Bb skaņojuma trompetes. Kompl..
126,00€
Modelis: 70034
Ģitāru statīvs ir izgatavots no augstas kvalitātes tērauda. Statīvs ir regulējams, kas būs ideāli piemērots dažāda izmēra ģitāru uzglābšanai. Patiecoties stabilajai konstrukcijai, šis ģitāra statīvs būs lieliski piemērots lietošanai vairāku gadu garumā.Noņemamais balanseris ļaus Jums veikt nepiecieš..
32,00€
Modelis: 70036
Šie ir regulējami mikrofonu statīvi, kas sastāv no izturīgas tērauda caurules, un būs ideāli piemēroti dziedātājiem, mūzikas grupām, mūzikas mīļotājiem jebkuros pasākumos. Pateicoties pielāgojamajam augstumam, statīvi būs ērti uzstādāmi nepieciešamajā augstumā, nodrošinot stabilitāti. Mikrofona turē..
37,00€
Modelis: 411928
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šī kompaktā un viegli lietojamā Singer šujmašīna Heavy Duty 4411 ir ļoti praktiska mašīna, kas ideāli piemērota iesācējiem. Šujmašīnai ir 11 iebūvēti šūšanas dūrieni: 6 pamata dūrieni, 4 dekoratīvie dūrieni un 1 automātisks pogcauruma dūriens - ideāls amatniekiem, māj..
366,00€
Modelis: 50233
Šī portatīvā apgaismošanas sistēma būs noderīga dīdžejiem, grupām un ceļojošajiem teātriem, lai piestiprinātu gaismas un citas efektu iekārtas. Tās kvalitatīvās metāla konstrukcijas maksimālā slogojamība ir 120 kg. Divi augstumā regulējamie trijkāji ar drošības saslēguma adatām un neslīdošās gumijas..
116,00€
Modelis: 402471
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šī LED bluetooth tumbiņa ar 16 dažādiem mainīgas gaismas efektiem radīs lielisku atmosfēru Jūsu nākamajā ballītē! Komplektā iekļauts barošanas adapteris. Diametrs: 12,5 cmLED skaits: 24Jauda: 5 WTemperatūras amplitūda: 0 - 50°CSpriegums: 5 V 0,5 VA 2,4 GHzIekļauts bar..
72,00€
Modelis: 402467
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šī bluetooth tumbiņa ar LED gaismām radīs lielisku atmosfēru un noskaņu Jūsu nākamajā ballītē! Ierīce ir savietojama ar E27 ligzdu, un komplektā ir iekļauta tālvadības pults. Spriegums: 230 VJauda: 3 WLED skaits: 6Ligzda: E27Temperatūras amplitūda: 0 - 50°CAr tālvadīb..
72,00€
Modelis: 402473
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Ar šo LED bluetooth tumbiņu Jūs varēsiet radīt lielisku atmosfēru savā nākamajā ballītē! Komplektā iekļauta arī tālvadības pults, ar kuru varēsiet mainīt šādas funkcijas: spoža, silta gaisma, blāva gaisma, krāsaina mainīga gaisma. LED gaisma ir apvienojama ar E27 spul..
63,00€
Modelis: 70054
Ar šo pilnīgo bungu komplektu jūs varēsiet sākt spēlēt bungas uzreiz. Šis patiesi izskatīgais un kompaktais bungu komplekts, pateicoties tā plānajām membrānām, radīs fantastiski rezonējošu skaņu ar bagātīgiem virstoņiem. Bungu augša un apakša ir akcentēta ar melnām apdares stīpām. Tās ir izgatavotas..
293,00€
Digitālās Klavieres ar 88 Taustiņiem un Nošu Pulti Digitālās Klavieres ar 88 Taustiņiem un Nošu Pulti
Pirktākā prece
Modelis: 70039
Šīm digitālajām klavierēm ir lieliska toņu kvalitāte, daudz funkcijas un tās ir aprīkotas ar 88 standarta klavieru taustiņiem, kā arī nošu pulti. Tās ir ērti spēlējamas un būs perfekti piemērotas iesācējiem vai vidēja līmeņa spēlētājiem.Klavieres ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem. Tās..
273,00€
Modelis: 402443
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Ar šo disko lampu, kura rada gaismas efektus ziedu formā, Jūs varēsiet radīt neaizmirstamu gaismu šovu un īpašu noskaņu savā nākamajā ballītē! Pielieciet šo lampu pie griestiem un iegūstiet dažādu krāsainu ziedu gaismas efektus. Komplektā iekļauts arī barošanas adapte..
42,00€
Modelis: 402453
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šī disko lampa piramīdas formā ar dažādiem gaismas efektiem radīs lielisku atmosfēru Jūsu istabā! Komplektā ir iekļauts barošanas adapteris. Augstums: 43 cmLED skaits: 3Temperatūras amplitūda: 0 - 50°CSpriegums: 4,5 VIekļauts barošanas adapteris (230 V ieeja-4,5 V ize..
42,00€
Modelis: 402470
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Ar šo disko lampu Jūs varēsiet radīt neaizmirstamu gaismu šovu un īpašu noskaņu savā nākamajā ballītē! Lampa ir dekorēta ar romantiskām ilustrācijām. Komplektā ir iekļauts barošanas adapteris. Lampas augstums: 25 cmLED skaits: 12Temperatūras amplitūda: 0 - 50°CSpriegu..
33,00€
Modelis: 402775
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šī pārsteidzošā maģiskā kaste glabā sevī dažāda veida priekšmetus burvju triku veikšanai, piemēram kārtis, lodes, krūzītes, gabalu auklas u.c. piederumus. Komplektā iekļauts DVD ar instrukcijām un rokasgrāmata 5 valodās (angļu, holandiešu, franču, vācu, spāņu). Piemēr..
49,00€
Modelis: 70031
Pateicoties šī klavieru krēsla regulējamajam augstumam, tas būs lielisks sabiedrotais jūsu klavierēm. Tas ir izgatavots no stipra tērauda, un tam ir izturīga X-formas rāmja konstrukcija, tāpēc tas būs stabils un kalpos ilgi. Šim krēslam ir 3 regulējami augstuma iestatījumi, tāpēc uz tā varēs sēdēt ..
38,00€
Modelis: 131465
Šo mākslīgo ādu, kas tiek pārdota 36 metrus garos gabalos, var izmantot dažādiem lielākiem un mazākiem mēbeļu apdares projektiem - dīvāniem, gultām, krēsliem, kājsoliņiem u.c. Šis audums ir izgatavots no ļoti kvalitatīva materiāla, tāpēc tas būs ļoti stiprs un izturīgs pret nodilumu. Uz 140 cm platā..
155,00€
Modelis: 131461
Šo mākslīgo ādu, kas tiek pārdota 36 metrus garos gabalos, var izmantot dažādiem lielākiem un mazākiem mēbeļu apdares projektiem - dīvāniem, gultām, krēsliem, kājsoliņiem u.c. Šis audums ir izgatavots no ļoti kvalitatīva materiāla, tāpēc tas būs ļoti stiprs un izturīgs pret nodilumu. Uz 140 cm platā..
139,00€
Modelis: 131463
Šo mākslīgo ādu, kas tiek pārdota 9 metrus garos gabalos, var izmantot dažādiem lielākiem un mazākiem mēbeļu apdares projektiem – dīvāniem, gultām, krēsliem, kājsoliņiem u.c. Šis audums ir izgatavots no ļoti kvalitatīva materiāla, tāpēc tas būs ļoti izturīgs pret nodilumu. Uz 140 cm platā auduma var..
58,00€
Modelis: 270722
Nozīmīšu izgatavošanas ierīce ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas paši izgatavot savas piespraužamās nozīmītes. "Pozitīvās apturēšanas" dizains nodrošina augšējā un apakšējā spiedoga izlīdzināšanos. Polsterētais rokturis ir lietotājam draudzīgs, tāpēc pogas izgatavošanai nav nepieciešams liels spēks..
138,00€
Modelis: 270721
Nozīmīšu izgatavošanas ierīce ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas paši izgatavot savas piespraužamās nozīmītes. "Pozitīvās apturēšanas" dizains nodrošina augšējā un apakšējā spiedoga izlīdzināšanos. Polsterētais rokturis ir lietotājam draudzīgs, tāpēc pogas izgatavošanai nav nepieciešams liels spēks..
163,00€
Modelis: 270720
Nozīmīšu izgatavošanas ierīce ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas paši izgatavot savas piespraužamās nozīmītes. "Pozitīvās apturēšanas" dizains nodrošina augšējā un apakšējā spiedoga izlīdzināšanos. Polsterētais rokturis ir lietotājam draudzīgs, tāpēc pogas izgatavošanai nav nepieciešams liels spēks..
160,00€ 196,00€
Modelis: 70029
Šis statīvs taustiņinstrumentiem ar x-veida kājām, kas ir izgatavots no izturīga tērauda, noderēs grupām, ansambļiem un citiem mūzikas mīļotājiem. Statīvam ir kvadrātveida cauruļu konstrukcija, kas spēj izturēt lielu slodzi, tāpēc tas kalpos jums gadiem.Statīvu var noregulēt 5 dažādos augstumos. Tas..
32,00€
Modelis: 70030
Šim taustiņinstrumentu statīvam ar X-formas rāmi ir izturīga tērauda konstrukcija, un tas būs ideāli piemērots pianistiem, mūzikas grupām un citiem mūzikas mīļotājiem. Pateicoties izturīgajai cauruļu konstrukcijai, tas kalpos Jums daudzus gadus, turklāt uz tā var likt arī garākus taustiņinstrumentus..
34,00€
Modelis: 70032
Sintezatora statīvs un krēsls ir aprīkots ar vienu stiprinājumu un tiem ir izturīga tērauda konstrukcija. Komplekts būs ideāli piemērots pianistiem, mūzikas grupām un citiem mūzikas mīļotājiem. Pateicoties izturīgajai cauruļu konstrukcijai, šis komplekts būs piemērots lietošanai vairāku gadu garumā...
59,00€
Modelis: 271700
Šī augstās kvalitātes 61 standarta taustiņu, elektroniskā klaviatūra nodrošinās lielisku toņu kvalitāti un plašas funkcijas. Komplektā ir iekļauts arī pielāgojams "X" formas statīvs un krēsls. Sintezators ir viegli spēlējams, un tas būs lieliski piemērots gan iesācējiem, gan vidēja līmeņa spēlētājie..
129,00€
Modelis: 70038
Šī augstās kvalitātes 61 standarta klavieru taustiņu, elektroniskā klaviatūra nodrošinās lielisku toņu kvalitāti un plašas funkcijas. Sintezators ir viegli spēlējams, un būs lieliski piemērots gan iesācējiem, gan vidēja līmeņa spēlētājiem.Elektroniskai klaviatūrai ir 100 dažādas skaņas un sintezator..
100,00€
Modelis: 271698
Šī augstās kvalitātes 61 standarta taustiņu, elektroniskā klaviatūra ar nošu turētāju nodrošinās lielisku toņu kvalitāti un plašas funkcijas. Komplektā ir iekļauts arī pielāgojams "X" formas statīvs. Sintezators ir viegli spēlējams, un tas būs lieliski piemērots gan iesācējiem, gan vidēja līmeņa spē..
114,00€
Modelis: 409211
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Toyota stilīgā šujmašīna Oekaki Renaissance palīdzēs Jums sasniegt izsmalcinātu meistarību visās detaļās. Šī šujmašīna ar saliekamo galdu ir specializēta brīvās kustības izšūšanai. Šajā režīmā dūriena platumu var noregulēt, atkarībā no tā, cik daudz ir nospiests pēdas..
649,00€
Modelis: 402321
Bezmaksas piegāde visā Latvijā! Šai vieglajai šujmašīnai ir daudz noderīgu funkciju, un to ir ērti izmantot. Tai ir U-veida platformas funkcija, kas ļaus Jums viegli šūt bikses un piedurknes. Šujmašīnā ir iebūvēts diega nogriezējs, un tai ir 10 dažādi dūrienu veidi. Komplektā iekļauta: 1 x šujmašīna..
139,00€
Modelis: 130760
Šim augstas kvalitātes voile audmam ir dažādi dekoratīvi pielietojumi, piemēram, aizkariem, skaistiem akcentiem kāzu nojumēm un citur. Šis cauri redzamais audums izlaidīs cauri pietiekami daudz gaismas, kas nodrošinās satriecošu vizuālo efektu un radīs romantisku atmosfēru jebkurā vietā.Krāsa: Balt..
49,00€
Rāda no 1 līdz 36 kopā 36 (Kopā lapu - 1)