Kategorijas
Pirkumu grozs

Gultas un Gultu Rāmji

Preces kods: 242997
Augstajai gultai ir plašs galds un 3 plaukti, kas būs lielisks risinājums Jūsu bērna guļamistabai vai viesistabai ar ierobežotu vietu. Tā būs perfekta darbavieta Jūsu bērniem, kā arī īpaši ērta gulta saldiem sapņiem. Vieglākai nokļūšanai gultā, vienā pusē ir kāpnes. Gulta ir aprīkota ar drošības mar..
264,00€
Preces kods: 243135
Šī izturīgi veidotā mākslīgā ādas gulta ar viļņveida dizainu kļūs par Jūsu guļamistabas galveno elementu. Izgatavota no augstas kvalitātes saplākšņa, atsperu pamatne ir izturīga un ērta. Savukārt, kad lasīsiet grāmatu vai skatīsieties televīziju, ar putām pildītā atzveltne Jūsu mugurai nodrošinās ne..
214,00€
Preces kods: 274656
Šai divvietīgajai metāla gultai ar vienkāršu un vienmēr aktuālu dizainu ir izturīga konstrukcija. Šī gulta ir izgatavota no kvalitatīva metāla, tāpēc tā ir izturīga un stabila. Tās rāmis ar pulvera pārklājumu ir izturīgs pret skrāpējumiem un triecieniem. Gultai ir atsperīga metāla līstīšu pamatne, t..
287,00€
Preces kods: 242393
Šai izturīgās kontrukcijas gultai ar mākslīgās ādas apdari ir moderns un vienkāršs dizains. Tā ir izgatavota no stipra un izturīga MDF materiāla. Zem gultas matrača ir ietilpīga vieta mantu glabāšanai, kurā var uzglabāt drēbes, palagus, segas u.c. Matracis ir viegli paceļams, pateicoties hidrauliska..
236,00€
Preces kods: 242385
Šai izturīgajai gultai ir mākslīgās ādas apdare un LED gaismas atzveltnē, ko var regulēt ar tālvadības pulti un kas radīs brīnumainus gaismas efektus jūsu guļamistabā vai viesu istabā. Šī kvalitatīvā gulta ar lielisko dizainu ir izgatavota no stipra un izturīga MDF materiāla. Izturīgās saplākšņa līs..
218,00€
Preces kods: 273922
Šī izturīgā gulta ar mākslīgās ādas apdari un uzglabāšanas nodalījumu lieliski iederēsies Jūsu guļamistabā vai viesistabā. Kvalitatīvajai gultai ir vienkāršs un moderns dizains un stipra konstrukcija, jo tā ir izgatavota no stipra MDF materiāla. Izturīgās saplākšņa līstītes nodrošina papildu atbalst..
437,00€
Preces kods: 241993
Šai izturīgajai koka gultai ir vienkāršs, vienlaikus mūsdienīgs dizains un masīva konstrukcija. Tā ir izgatavota no izturīga MDF materiāla. Izturīgā saplākšņa līstīšu pamatne nodrošinās nepieciešamo atbalstu un komfortu. Pateicoties kvalitatīvajai auduma apdarei, gultai ir pievilcīgs izskats un tā b..
161,00€
Preces kods: 242071
Šī izturīgā koka gulta ar auduma apdari un modernām LED gaismām atzveltnē radīs jūsu guļamistabā vai viesu istabā siltu un mājīgu atmosfēru. Kvalitatīvajai gultai ir vienkāršs un moderns dizains un stipra konstrukcija, jo tā ir izgatavota no stipra MDF materiāla. Izturīgās saplākšņa līstītes nodroši..
168,00€
Preces kods: 241854
Šai mākslīgās ādas gultai ir izturīga konstrukcija, gluds un moderns dizains. Tā noteikti piešķirs jūsu guļamistabas interjeram mūsdienīgu izskatu. Gultai ir viegli kopjama, ūdensdroša mākslīgās ādas apdare un papeles koka līstīšu pamatne un biezi polsterēts rāmis. Atbilstošais gultas matrača izmērs..
157,00€
Preces kods: 242377
Šai mākslīgās ādas gultai ir izturīga konstrukcija, gluds un moderns dizains. Tā noteikti piešķirs jūsu guļamistabas interjeram mūsdienīgu izskatu. Šai gultai ir ērts mākslīgās ādas polsterējums. Tā būs ne tikai ļoti ērta, bet arī izgreznos jūsu guļamistabu. Gultai ir ūdensdroša viegli kopjama māksl..
152,00€