Menu
Pirkumu grozs

Grili

Modelis: 40978
Šis ir augstas kvalitātes elektriskais grils, kas palīdzēs Jums pilnveidot savu gatavošanas pieredzi ārpus telpām. Ar šī grila palīdzību Jums būs papildus virtuve pagalmā!Klasiskais, elektriskais grils ir izgatavots no augstas kvalitātes, izturīgu metāla ar pulverkrāsas pārklājumu. Gatavojot uz šī g..
49,00€
Modelis: 40977
Šis ir augstas kvalitātes elektriskais grils, kas palīdzēs Jums pilnveidot savu gatavošanas pieredzi ārpus telpām. Ar šī grila palīdzību Jums būs papildus virtuve pagalmā!Klasiskais, elektriskais grils ir izgatavots no augstas kvalitātes, izturīgu metāla ar pulverkrāsas pārklājumu. Gatavojot uz šī g..
56,00€
Modelis: JG BBQ 2+1
Labs grils ir atslēga uz labu ēdienu!Šis kompaktais 3 degļu bbq grils ir ideāls lai pagatavotu vienlaicīgi vairākus ēdienus. 3 x degļi (2 centrālie degļi un 1 sānu deglis) temperatūras mērītājs kompakts grila plaukts un sasilšanas lauks uzglabāšanas plaukts un ritentiņi individuāli regulē..
250,00€
Modelis: BBQ 4+1
Labs grils ir atslēga uz labu ēdienu!Šis kompaktais 5 degļu bbq grils ir ideāls lai pagatavotu vienlaicīgi vairākus ēdienus 4 x degļi (4 centrālie degļi (aptuveni 11.7 kw) un 1 sāna deglis (aptuveni 3.5 kw)) viegli kopjams aizverams vāks, lēnākai cepšanai un vārīšanai nav nepieciešami ned..
299,00€
Modelis: JGR BBQ KUP2
Lielisks grils kas ir tajā pašā laikā arī kūpinātava.Varēsiet iepriecināt savus mīļos ne tikai ar ceptiem ēdieniem bet arī kūpinātiem. kompakts un viegls dūmu skurstenis materiāls - iztūrīga tērauda temperatūras mērītājs 50°C- 350°C 2 x dūmu kameras krāsa – melna aptuvenais svars –..
128,00€
Modelis: 40254
Šis grils - kūpinātava apvieno gan tradicionālo kokogļu grilu, gan kūpinātavu. Tajā var grilēt, kūpināt, cept un uzturēt ēdienu siltu. Kurtuvē gruzdošā malka rada karstumu un dūmus, kas vienmērīgi izplatās visā kūpinātavā. Ja izvēlaties tikai vienu gatavošanas veidu, tad atsevišķo kurtuvi var izmant..
257,00€
Modelis: 40715
Šis ir klasiskais kokogļu grils ar statīvu. Tam ir augstas kvalitātes izturīga tērauda konstrukcija. Grils darbojas ar kokogļu kurināmo, un uz tā Jūs varēsiet cept, grilēt, kūpināt piknikos, viesībās, kempingā u.c. Tas ir aprīkots ar iekaramu resti, kuras augstums ir regulējams, līdz ar to Jūs vara..
70,00€
Modelis: 40713
Šis ir klasiskais kokogļu grils ar statīvu. Tam ir augstas kvalitātes izturīga tērauda konstrukcija. Grils darbojas ar kokogļu kurināmo, un uz tā Jūs varēsiet cept, grilēt, kūpināt piknikos, viesībās, kempingā u.c. Tas ir aprīkots ar 75 x 28 cm resti, kas sniedz pietiekami plašu vietu ēdiena izviet..
59,00€
Modelis: 40449
Šim klasiskajam kokogļu grilam ir augstas kvalitātes izturīga tērauda konstrukcija. Grils ir apkurināms ar kokoglēm. Grilam ir divas grilvirsmas un plaukts apakšdaļā, lai novietotu grilēšanas piederumus. Grils ir aprīkots ar diviem riteņiem, kas atvieglo grila pārvietošanu.Kopējais grila garums: 100..
102,00€
Modelis: 43155
Kvalitatīvā kūpinātava sastāv no gatavošanas nodalījuma un izturīgas sānu kurtuves. Tajā varēs ērti pagatavot garšīgu gaļu, zivis un dārzeņus. Perfekti noslēgtais grils ir izgatavots no bieza, izturīga metāla, tāpēc tas lieliski uztur un sadala siltumu. Pateicoties iebūvētajam termometram jūs vienmē..
444,00€
Modelis: 43156
Kvalitatīvā kūpinātava sastāv no 2 lieliem gatavošanas nodalījumiem un izturīgas sānu kurtuves. Tajā varēs ērti pagatavot garšīgu kūpinātu vai grilētu gaļu, zivis un dārzeņus. Perfekti noslēgtais grils ir izgatavots no bieza, izturīga metāla, tāpēc tas lieliski uztur un sadala siltumu. Pateicoties i..
583,00€
Modelis: 41140
Šim keramiskajam Kamado grilam ir liela cepšanas reste ar 27 cm lielu diametru un tā kurināšanā var izmantot gan koku, gan ogles. Uz šī grila Jūs varēsiet grilēt, cept, kūpināt, vārīt vai vienkārši uzturēt ēdienu siltumā.Grilam ir izturīgs vāks ar eņģēm, kura augšpusē ir ventilācija un termometrs. P..
233,00€
Modelis: 41139
Šim keramiskajam Kamado grilam ir liela cepšanas reste ar 27 cm lielu diametru un tā kurināšanā var izmantot gan koku, gan ogles. Uz šī grila Jūs varēsiet grilēt, cept, kūpināt, vārīt vai vienkārši uzturēt ēdienu siltumā.Grilam ir izturīgs vāks ar eņģēm, kura augšpusē ir ventilācijas sistēma un term..
240,00€
Modelis: 43048
Ar šo īpaši izturīgo kūpinātavu, ko var kurināt ar kokoglēm un kas sastāv no 1 liela grilēšanas nodalījuma un izturīgas kurtuves, jūs varēsiet viegli pagatavot grilētu vai kūpinātu gaļu, zivis vai dārzeņus. Pateicoties lieliski izolētajam, biezajam metāla korpusam, šai kūpinātavai ir lieliska siltum..
157,00€
Modelis: 40714
Šim klasiskajam kokogļu grilam ar 2 riteņiem ir kvalitatīva un izturīga tērauda konstrukcija. Uz šī kokogļu grila Jūs varēsiet grilēt, cept vai kūpināt, un tas noderēs piknikos, svinībās, nometnēs, izbraucienos u.c.Grilam ir 2 grilvirsmas, un tā kopējā grilēšanas virsma ir 70 x 50 cm, tādējādi Jums ..
119,00€
Melns BBQ Grils Melns BBQ Grils
Pirktākā prece
Modelis: JGR BBQ Black
  liels sasilšanas lauks stabils un laikapstākļu izturīgs ideāls gatavošanai pat ar aizvērtu vāku regulējams ogļu nodalījums grila vāks ar termometru un skursteni sānu plauktiņš 1 x hromēts sasilšanas plaukts neslīdoši kāju statīvi un ritenīši papildus pudeļu attaisāmais lieli rok..
142,00€
Modelis: 40775
Šis daudzfunkcionālais kokogļu grils no pārējiem griliem atšķiras ar to, ka tajā ir iekļauta kūpinātavas funkcija. Grils ir ražots no karstumizturīga tērauda un tiek piegādāts kopā ar ogļu pannu, pelnu nodalījumu un 2 grila restēm.Pateicoties abām plašajām darba virsmām, abos grila sānos,tiek atvēlē..
217,00€
Modelis: JGR SALOK
Ideāls piknika grils!Ļoti praktisks un mazs grils. Pārvietojams jebkurā vietā pēc vajadzības. salokāms nerūsējoša tērauda, dzelzs viegls un stabils svars 4kg krāsa - melna Izmēri: grila izmēri (saliktā veidā)- 30cm x 30.5cm x 42cm izjauktā (salocītā veidā) 45.5cm x 42cm x 3cm ​Nepietiek ..
45,00€
Modelis: bbq grils
Apaļš bbq grils augstas kvalitātes stabila tērauda konstrukcija, porcelāna emaljēta pārklājums BBQ grilēšana ar atvērtu, aizvērtu vāku ļoti praktiski rokturi, vāks un pelnu savācējs (noņemams) apakšā 2 plaukti piederumu glabāšanai viegli pārvietojams integrēts termomers 2 x skrituļriteņi ērtākai pār..
93,00€
Modelis: hwgril
Ideāls cepšanai, grilēšanai, kūpināšanai! 2 grilēšanas režģi materiāla biezums 1,2 mm 2 gaisa atveres sānos integrēts termometrs līdz 350 grādiem 2 plastmasas ritentiņi ērtākai pārvietošanai izturīgas tērauda konstrukcijas svars 15,2 kg Izmēri:garums - 97 cm platums - 67 cm augs..
140,00€
Modelis: hwbbqkok
Ideāls cepšanai, grilēšanai, kūpināšanai!regulējams augstumsknaiblesviegla un vienkārša lietošanaļoti liela grilēšanas virsmagrila panna non-stick pārklājumsizturīgas tērauda kostrukcijassvars 6.7 kgIzmēri:platums - 70 cmdziļums - 31 cmkopējais augstums - 81 - 92 cmlielā grila virsma - 62 x 26 cmmaz..
98,00€
Modelis: hwkok2
Ideāls cepšanai, grilēšanai, kūpināšanai!2 grilēšanas režģikrāsa- melnsmateriāls – hromēts tērauds2 plastmasas ritentiņi un sānu rokturis ērtākai pārvietošanainoņemama augša ērtākai kopšanaiietilpīgs glabāšanas plauktsIzmēri:garums - 104 cmplatums - 61 cmaugstums - 94 cmgrilēšanas virsma - 40 cm x 4..
164,00€
Modelis: 40236
Šis universālais grils ir lieliski piemērots, lai ceptu cūku, jēru vai jebkuru citu sulīgu gaļu. Šim modelim ir automātiski rotējošs iesms, kas ir aprīkots ar elektrisko motoru.Ja Jūs medījat vai vienkārši izbaudāt gaļas cepšanu, šis grils ir piemērots tieši Jums! Grils ir ļoti ietilpīgs grils, ar i..
236,00€
Modelis: 40450
Šis ir kokogļu grils, kas ir piemērots netiešai un tiešai grilēšanai, kas darbojas uz oglēm un koksnes. Vāka sāna ir atverema gaisa padeve, lai regulētu temperatūru, grilēšanas laikā. Tas apakšā ir arī parīkots ar resti un plauktu, uz kuriem ir parocīgi novietot dažādus grilēšanas piederumus. Kokogļ..
58,00€
Modelis: 40451
Šim vienkāršajam grilam ir vairākas funkcijas. Ar to ir iespējams cept, grilēt un kūpināt gaļu. Gaisa pieplūde ir regulējama ar vākā iebūvēto gaisa padevi. Savukārt iebūvētais termometrs palīdzēs uzstādīt nepieciešamo temperatūru, la Jūsu gaļa būtu perfekti, izcepta, izgrilēta vai izkūpināta. Grils ..
70,00€
Modelis: 40448
Šis grils ir kurināms kas koksni un oglēm. Ir aprīkots ar gaisa padevi, un ērtākai vāka noņemšanai tas ir aprīkots ar koka rokturi, lai neapdedzinātu rokas. Grila abos sānos ir 2 darba virsmas, kas arī ir izgatavotas no koka. Grila apakšā ir plaukts uz kura ir iespējams nolikt piederumus grilēšanai...
67,00€
Modelis: nabqq1
Tagad tavos dārza svētkos vienmēr smaržos labi ar šo grilu!  profesionāls grils ar labu kvalitāti ļoti ērti lietojams termometrs ērti rokturi grilam ir speciālas atveres, lai atvieglotu gaisa plūsmu speciāla vieta pelnu glabāšanai grila apakšā, un īpaša atvere ogļu ievietošanai svars 23..
157,00€
Modelis: nabqq2m
Tagad tavos dārza svētkos vienmēr smaržos labi ar šo grilu!  profesionāls grils ar labu kvalitāti ļoti ērti lietojams termometrs ērti rokturi grilam ir speciālas atveres, lai atvieglotu gaisa plūsmu speciāla vieta pelnu glabāšanai grila apakšā, un īpaša atvere ogļu ievietošanai ritentiņ..
139,00€
Grils – Kūpinātava Tammber v2 Grils – Kūpinātava Tammber v2
Pirktākā prece
Modelis: natamv2
Tagad tavos dārza svētkos vienmēr smaržos labi ar šo grilu! profesionāls grils ar labu kvalitāti ļoti ērti lietojams termometrs ērti rokturi grilam ir speciālas atveres, lai atvieglotu gaisa plūsmu speciāla vieta pelnu glabāšanai grila apakšā, un īpaša atvere o..
189,00€
Modelis: hwrollv2
Ideāls cepšanai, grilēšanai, kūpināšanai!2 degšanas kamerasskurstenis optimālai gaisa cirkulācijaiintegrēts termometrs2 plastmasas riteņi ērtākai pārvietošanaihromēts tēraudsIzmēri:kopējie izmēri – 112 cm x63 cm x 116,5 cmlielā kamera – 54 cm x 29,5 cmmazā kamera – 22,5 cm x 29,5 cmNepietiek naudas?..
144,00€
Modelis: 41721
Šim keramiskajam Kamado grilam ir liela cepšanas reste ar 33 cm lielu diametru, un tā kurināšanā var izmantot gan koku, gan ogles. Uz šī grila jūs varēsiet grilēt, cept, kūpināt, vārīt vai vienkārši uzturēt ēdienu siltumā.Grilam ir izturīgs vāks ar eņģēm, kura augšpusē ir ventilācijas atvere un term..
356,00€
Rāda no 1 līdz 31 kopā 31 (Kopā lapu - 1)