Kategorijas
Pirkumu grozs

Bāra Galdi un Krēsli

Preces kods: 60494
Šiem abiem izsmalcinātajiem bāra krēsliem augstums ir pielāgojams ar hidrauliskā pacelšanas mehānisma palīdzību. Tiem ir moderns dizains, un pateicoties regulējamajam augstumam, tie būs piemēroti dažāda augstuma bāriem un letēm. Bāra krēsliem ir kāju balsts, kas ļaus Jums komfortabli izbaudīt vakaru..
119,00€
Preces kods: 60316
Šis bāra krēslu komplekts ir viegli pielāgojams jebkuram bāra augstumam. Izturīgais hromētais rāmis ar kāju balstu, nodrošinās modernā krēsla konstrukcijas izturību. Sēdvietas apdare ir izgatavota no tapsētas ādas. Krēsli ir viegli tīrāmi un samontējami. Sēdvieta rotē 360 grādu leņķī.Krēslu skaits: ..
135,00€
Preces kods: 60561
Abiem bāra krēsliem ir mākslīgās ādas sēdvietas un atzveltne ļaus Jums justies ērti visa vakara garumā. Krēsliem ir ne tikai moderns dizains, bet tie ir arī ļoti komfortabli. Šiem bāra krēsliem ir stabils kāju balsts, sēdvieta ir apvilkta ar mākslīgo ādu un rāmis izgatavots no izturīga tērauda cauru..
69,00€
Preces kods: 240462
Abiem ekskluzīvajiem, baltajiem bāra krēsliem ir moderns dizains, tie būs piemēroti jebkāda augstuma letei un bāram. Pateicoties gāzes pacelšanas mehānismam, krēslu augstums ir regulējams no 61 cm līdz 83 cm. Krēsli ir aprīkoti ar kāju balstu, kas nodrošinās ērtu sēdēšanu visa vakara garumā. Atzve..
119,00€
Preces kods: 240465
Abiem ekskluzīvajiem, brūnajiem bāra krēsliem ir moderns dizains, tie būs piemēroti jebkāda augstuma letei un bāram. Pateicoties gāzes pacelšanas mehānismam, krēslu augstums ir regulējams no 61 cm līdz 83 cm. Krēsli ir aprīkoti ar kāju balstu, kas nodrošinās ērtu sēdēšanu visa vakara garumā. A..
111,00€
Preces kods: 60162
Šim divu bāra krēslu komplektam ir gluda, balta mākslīgās ādas apdare un plata ērta sēdvieta. Krēslu sēdeklis ir grozāms 360°, un to augstums ir vienkārši un viegli regulējams ar hidrauliskā gāzes pacelšanas mehānisma palīdzību.Krāsa: baltaSēdekļa materiāls: mākslīgā ādaPamatnes materiāls: hromēts t..
120,00€
Preces kods: 240458
Mūsdienīgajiem, ekskluzīvajiem, baltajiem bāra krēsliem ir kāju balsti, tāpēc varēsiet ērti tajos sēdēt visu vakaru. Pateicoties gāzes pacelšanas mehānismam, krēslu augstumu var mainīt no 57,5 cm līdz 78,5 cm, tāpēc tie būs piemēroti ikvienai letei un bāram. Ergonomiskais dizains nodrošinās ērtāko s..
105,00€
Preces kods: 240466
Abiem ekskluzīvajiem, baltajiem bāra krēsliem ir moderns dizains, tie būs piemēroti jebkāda augstuma letei un bāram. Pateicoties gāzes pacelšanas mehānismam, krēsla augstums ir regulējams no 56 cm līdz 78 cm. Krēsli ir aprīkoti ar kāju balstu, kas nodrošinās ērtu sēdēšanu visa vakara garumā. Atzvelt..
113,00€
Preces kods: 240072
Šim 2 bāra krēslu komplektam ir klasisks dizains, mākslīgās ādas polsterējums un kvalitatīvas koka kājas, kas lieliski iederēsies jebkurā izsmalcinātā mājā vai kafejnīcā.Krēsls būs teicami piemērots kā papildkrēsls viesiem vai kā krēsls lasīšanai. Atzveltne un krēsla izturīgums krēslu padarīs par li..
111,00€
Preces kods: 60476
Jūs varēsiet regulēt šo ekskluzīvo, brūno bāra krēslu augstumu ar gāzes pacēlāja mehānismu. Krēsliem ir mūsdienīgs dizains, un tie ir piemēroti dažāda augstuma letēm un bāriem. Šiem bāra krēsliem ir arī kāju balsts un ergonomiskas formas atzveltne, tāpēc varēsiet tajos ērti sēdēt ilgu laiku bez mugu..
117,00€
Preces kods: 241257
Šiem 2 izsmalcinātajiem bāra krēsliem ir gluda forma. Tie lieliski iederēsies jebkurā mājas vai kafejnīcas interjerā. Krēsli ir izgatavoti no stipra priedes koka, tāpēc tie būs stabili un izturīgi. Tiem ir ergonomiska forma un polsterēta sēdvieta, lai sēdēt būtu ērtāk. Sūtījumā iekļauti 2 bāra krēsl..
129,00€
Preces kods: 241704
Šie vienkāršie un modernie bāra krēsli būs lieliska izvēle jūsu virtuvei vai ēdamistabai. Krēsliem ir stiprs un izturīgs Brazīlijas hevejas koka rāmis un ar putām pildīta sēdvieta, tādēļ tie ir ļoti ērti. Šie bāra krēsli piešķirs lauku mājas šarmu jūsu dzīvojamajai telpai! Sūtījumā ir iekļauti 2 b..
89,00€