Menu
Pirkumu grozs

Atpūtai Dabā

Preces kods: 40784
Šī augstās kvalitātes dārza arka ar vārtiem, būs elegants papildinājums, un lieliska izvēle vīteņaugiem. Tā visnotaļ lieliski izcelsies jebkurā dārzā, pagalmā, uz terases u.c.Arka, izgatavota no izturīga dzelzs, kas būs izturīga pret ūdeni un sniegs nepieciešamo atbalstu pat visspēcīgākajiem vīteņau..
72,00€
Preces kods: 40778
Šī dārza arka ir ideāli piemērota, lai uz tās audzētu rozes un vīteņaugus. Tā noteikti piesaistīs uzmanību jebkurā dārzā, pagalmā vai uz terases. Dārza arka ir izgatavota no dzelzs, tāpēc tā ir pietiekami stipra, lai atbalstītu vīteņaugus. Tās platums ir 200 cm, bet augstums - 204 cm, un jūs varat p..
89,00€
Preces kods: 41663
Šī lieliskā pergola būs dekoratīvs jūsu dārza vai citas āra teritorijas papildinājums. Pergola veidos stabilu pamatu rozēm un citiem vīteņaugiem, un vasarā tā radīs jauku zonu sēdēšanai. To var arī izmantot, lai izveidotu iespaidīgu ieeju. Šī izturīgā pergola ir veidota no FSC sertificēta, zaļi impr..
53,00€
Preces kods: 41664
Šī lieliskā pergola būs dekoratīvs jūsu dārza vai citas āra teritorijas papildinājums. Pergola veido stabilu pamatni rozēm un citiem vīteņaugiem, kas vasarā radīs jauku atpūtas vietu. To var izmantot, lai izveidotu iespaidīgus ieejas vārtus. Šī pergola ir izgatavota no FSC sertificēta, zaļi impregnē..
53,00€
Preces kods: 40545
Šī rožu arka ar solu noteikti piesaistīs uzmanību jebkurā dārzā, pagalmā vai uz terases. Tajā iestrādāti skaisti dizaina elementi. Arkai ir kvalitatīva un stabila konstrukcija. Tā ir izgatavota no nerūsējoša metāla, tāpēc tā ir noturīga pret dažādiem laikapstākļiem. Šīs rožu arkas uzstādīšana ir vi..
95,00€