Menu
Pirkumu grozs

Āra lampas

Preces kods: DI-BA19222
Svētkos - gan iekštelpās, gan ārā!Svinības aprīkojums dzimšanas dienai, zem nojumes, dārza ballītei, jubilejai, kāzām, alus dārzam, bārbekjū vai futbola vakaram vai pat Ziemassvētkiem..20 led krāsainas plastmasas bumbiņas sarkana, zaļa, dzeltena, zila Ø 4 cmAttālums starp gaismām aptuveni 30 cmPi..
43,00€
Preces kods: 40868
Šis ķēžu žogs ar dārza lampām, kas aprīkotas ar saules baterijām, būs perfekts papildinājums jebkuram dārzam, pagalmam vai terasei. Abas lampas ir izgatavotas ni izturīgas plastmasas, kas nodrošinās gadiem ilgu kalpošanu. Lampas ieslēgsies automātiski kad satumsīs. Lampas izstaros gaismu 8h garumā, ..
37,00€
Preces kods: 40865
LED dārza lampas 2 gab ar saules baterijām, komplektā nāk ar mietiņu (sastāv no caurulītes un smaila uzgaļa) un atkārtoti uzlādējamu bateriju. Šis būs ideāls gaismas avots Jūsu dārzam, terasei, balkonam vai pagalmam. Lampas ir izgatavotas no izturīgas plastmasas, kas nodrošina gadiem ilgu kalpošanu...
49,00€
Preces kods: 40866
Šī lampa kopā nāk ar caurulītēm un pīķi, iespraušanai zemē, un, atkārtoti uzlādējamām, saules baterijām. Lampa ir viegli uzstādāma. Šī lampa sniegs lielisku dekoratīvo gaismu dārzam, terasei, taciņām, pagalmam un balkonam. LED lampa ir izgatavota no izturīgas plastmasas, kas kalpos ilgstoši. Lampa i..
52,00€
Preces kods: 40249
Šī 41 cm augstā dārza lampa ir izgatavota no alumīnija un stikla. Tajā ir paredzēts lietot 60W spuldzes. Lampas izstarotā gaisma ne tikai radīs jauku atmosfēru, bet arī palīdzēs izgaismot dārza ceļu un piebrauktuvi, lai staigāšana tumšajās stundās būtu daudz drošāka. Augstums: 41 cmKrāsa: tumši zaļa..
32,00€
Preces kods: 41101
Šai dārza lampai ir nerūsējošā tērauda apdare, kas nenoliedzami lieliski izskatīsies uz lieveņa, dārzos, uz terases un citur!Tajā ir paredzēts ievietot spuldzes ar 60W jaudu. Lampa ir izveidota no nerūsējošā tērauda un PC, un tā būs noturīga pret koroziju un ūdeni, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku. ..
61,00€
Preces kods: 40248
Šī tumši zaļā dārza lampa ir izgatavota no dzidra stikla un alumīnija. Tā ir piemērota spuldzēm līdz 60 W. Lampa radīs jauku atmosfēru jūsu darzā, un staigāšana pa tumšu dārza taciņu vai ceļu būs daudz drošāka.Krāsa: tumši zaļaMateriāls: alumīnijs + stiklsKopējais augstums: 105 cmStaba augstums: 80..
55,00€
Preces kods: 40870
Tas būs lielisks papildinājums jebkuram dārzam, terasei, taciņai. pagalmam vai balkonam. Šiī dārza lampu komplektā nāk pīķis, uzstādīšanai, un saules panelis. Jums būs jāveic tikai neliela vienkārša uzstādīšana. Katra gaismas bumba ir izgatavota no izturīgas plastmasas, kas nodrošinās ar gaismu vair..
27,00€
Preces kods: 40867
LED dārza lampa ar saules baterijām komplektā nāk ar mietiņu (sastāv no caurulītes un smaila uzgaļa) un uzlādējamu bateriju, ko ir viegli uzstādīt. Šis būs ideāls gaismas avots Jūsu dārzam, terasei, balkonam vai pagalmam.Lampa ir izgatavota no izturīgas plastmasas, kas nodrošina gadiem ilgu kalpošan..
73,00€
Preces kods: 40863
LED dārza lampas ar saules baterijām, komplektā nāk ar mietiņu (sastāv no caurulītes un smaila uzgaļa) un atkārtoti uzlādējamu bateriju. Šis būs ideāls gaismas avots Jūsu dārzam, terasei, balkonam vai pagalmam. Lampas ir izgatavotas no izturīgas plastmasas, kas nodrošina gadiem ilgu kalpošanu. Viena..
40,00€
Preces kods: 40244
Šī tumši zaļā/melnā, 230 cm augstā laterna ir izgatavota no alumīnija un stikla. Laternā ir iespējams lietot spuldzes ar maksimālo jaudu līdz 69 W. Laterna ar 2 gaismām ne tikai radīs jauku atmosfēru Jūsu dārzā, bet arī izgaismos Jūsu ceļu vai taciņu, lai pārvietošanās dienas tumšajās stundās būtu d..
117,00€
Preces kods: 40389
Šai dārza laternai ir izturīgs, stabils un 220 cm augsts nerūsējošā tērauda statīvs. Laternai ir 3 gaismu kupoli 25 cm diametrā. Laterna ne tikai radīs jauku atmosfēru Jūsu dārzā, bet arī izgaismos Jūsu ceļu vai taciņu, lai pārvietošanās dienas tumšajās stundās būtu daudz drošāka.Augums: 220 cmKrāsa..
108,00€